Port Açılmıyor Yardım.

Necroth

Yeni üye
1 Ocak 2012
40
0
404
Konu başlığında da belirttiğim gibi airties-205 modemim var. Port açma işlemini eksiksiz yapıyorum ama port açık gözükmüyor bunun sebebini öğrenebilirmiyim . Firewall ve Güvenlik duvarı kapalı virüs programı vb. şeyler de yok. portu açıyorum ama açık gözükmüyor bağlantı gelmiyor hiç bir yerden ekran görüntülerini paylaşayım ;

pmGVvn.jpg

oY6lnR.jpg

vQJ7om.jpg

Yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler iyi forumlar.

'SiyahSancaK

Uzman üye
12 Şub 2011
1,264
0
Nereye
Bence sorun portla alakası yok. Anladıgım kadarıyla portun açık fakat dısarıdan baglantı gelmiyor . Birde söylediklerimi yapar mısın ?

Güvenlik duvarını devre dısı bırak
Modem arayüzünden firewall acıksa kapat
Sanmam ama Antivirüs programı acıksa kapat.
Hiçbiri olmaz ise no-ip üyeliğindeki host bilgilerini sil tekrar al.

Sonucu da bildir :)

Necroth

Yeni üye
1 Ocak 2012
40
0
404
Bence sorun portla alakası yok. Anladıgım kadarıyla portun açık fakat dısarıdan baglantı gelmiyor . Birde söylediklerimi yapar mısın ?

Güvenlik duvarını devre dısı bırak
Modem arayüzünden firewall acıksa kapat
Sanmam ama Antivirüs programı acıksa kapat.
Hiçbiri olmaz ise no-ip üyeliğindeki host bilgilerini sil tekrar al.

Sonucu da bildir :)

bunları çok denedim olmadı yine, ama evet dediğin gibi port açık ama bağlantı gelmiyor bunun nedeni lazım bana :)

asdasdasd6

Yeni üye
14 Ara 2010
25
0
Kardeşim sana bi önerim olucak, bazı portlar yalnızca İSP tarafından açılabiliyor yani ttnet veya superonline hangisi ise senin internet saglayıcın Cagrı merkezini arayıp Onlarla konusmanı öneririrm.Senin icin direk modemine girip port'u acma yetkileri var . Eger o port zaten acıksa hata veriyor sistemlerinde . En azından bilgi almış olursun , Superonline cagrı merkezinde calısmıstım Sistemi bildiğim için söylüyorum.Umarım yardımı dokunur.

Necroth

Yeni üye
1 Ocak 2012
40
0
404
Kardeşim sana bi önerim olucak, bazı portlar yalnızca İSP tarafından açılabiliyor yani ttnet veya superonline hangisi ise senin internet saglayıcın Cagrı merkezini arayıp Onlarla konusmanı öneririrm.Senin icin direk modemine girip port'u acma yetkileri var . Eger o port zaten acıksa hata veriyor sistemlerinde . En azından bilgi almış olursun , Superonline cagrı merkezinde calısmıstım Sistemi bildiğim için söylüyorum.Umarım yardımı dokunur.

teşekkür ederim kardeşim bunu deneyeceğim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.