port acıyorum kapalı gösteriyor yardım

20 Ocak 2013
198
0
arkadaşlar modemi yeni aldım rat kullanıyorum bağlantıda alamıyorum port acıyorum kapalı gösteriyor neden bi yardımcı olurmusunuz :RpS_cursing::RpS_cursing::RpS_cursing:

resimde verdim gibidir :RpS_blushing:

39n1R9.png

nA35YN.png

usta70

Yeni üye
25 Eki 2013
16
0
Arkadaşlar modem arayüzüne girince internet ip adresiniz 100.xxxxxxxx diye devam ediyorsa port açsanızda izin vermez. Bunun için statik ip talep etmelisiniz. Tabiki 5-10 lira ücret talep ediyorlar. 100 ile başlayan iplerde port açılamıyor. bu ip yi de servis sağlayıcınız verir siz belirleyemezsiniz. Online sitelerde gördüğünüz ip ise farklıdır. Siz modemdeki ip yi baz alın.

J3raveHero

Üye
26 Haz 2014
96
0
Denizli
Arkadaşlar modem arayüzüne girince internet ip adresiniz 100.xxxxxxxx diye devam ediyorsa port açsanızda izin vermez. Bunun için statik ip talep etmelisiniz. Tabiki 5-10 lira ücret talep ediyorlar. 100 ile başlayan iplerde port açılamıyor. bu ip yi de servis sağlayıcınız verir siz belirleyemezsiniz. Online sitelerde gördüğünüz ip ise farklıdır. Siz modemdeki ip yi baz alın.

Daha önce başıma geldi durum böyleyse denemeli ben çözdüm sorunu o şekilde.

ShaiRoNs

Yeni üye
23 Mar 2015
19
0
şu andaki ip sabit olamayabilir kardesim telekom a gidiyorsun ip mi sabitletmek istiyorum diyorsun onlar 5-10 lira arasında bi ücret karşılığında ip ni sabitliyorlar.

20 Ocak 2013
198
0
benim ip adresim sabit deilmi ki no-ip kullanıyorum ben daha once tp link modem kullanıyodum bağlantı alıyordum ratlardan şimdi ise port acıyorum sorguluyorum kapalı diyor bu modemi yeni aldım

ShaiRoNs

Yeni üye
23 Mar 2015
19
0
bugun yapamazsın onuda yarın en yakın bı telekom a gıdıyorsun ip mi sabitletmek istiyorum de sen onlar sana yardımcı olur 5-10 lira arası bi ücret istiyolar sonra onlar sabitler zaten

20 Ocak 2013
198
0
iyide kardeşim ben diğer modemde boyle bi sıkıntı yaşamadım neden boyle oluyor bu no-ip de ki ip adresim varkı sitede ip adresimi bakıyorum farklı bu nasıl iş yaw

ufuk5225

Üye
10 Eyl 2012
146
0
Bende port açtım para vermeden ip sabitleyebilirsin internette araştır bu arada bana darkcometten ceri gelmiyo o neden olabilir ? her şeyi yapıyorum olmuyo kendi pcmdede denedim olmadı güvenlik duvarı falan her şey kapalı neden olabilir ? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :)

K4RDAN4DAM

Uzman üye
22 Mar 2015
1,675
5
YOK
1 - N0-IP Yerine DUCKDNS.org dan kayıt yab onu kullan

2 -KApalı gozukebılır ama kullandıgın ratı ve no-ıp yı acdıktan sonra bakarsan Portun acık oldugnu gorceksın

3- Hala port kapalı ise DARCOMET RAT ' ı en Guzel satbıl ratdır
PORT 1604 ac. kurulum ve video için youtube // Musileno yaz darcomet anlatımı ve adam orda sana turkhackteam ındırme linkinide video altında vermıs hadı kolay gelsın

20 Ocak 2013
198
0
1 - N0-IP Yerine DUCKDNS.org dan kayıt yab onu kullan

2 -KApalı gozukebılır ama kullandıgın ratı ve no-ıp yı acdıktan sonra bakarsan Portun acık oldugnu gorceksın

3- Hala port kapalı ise DARCOMET RAT ' ı en Guzel satbıl ratdır
PORT 1604 ac. kurulum ve video için youtube // Musileno yaz darcomet anlatımı ve adam orda sana turkhackteam ındırme linkinide video altında vermıs hadı kolay gelsın

duck dns kullandım kurban gelmiyor 200 kısı indiriyor hala gelmiyor ne iş anlamadım :S

no-ip den aldım ip adres farklı googleden bakıyorum ip adresime orda farklı kafam harma cuman oldu yarın bi deniyeyim telukomda sabiitlicem :RpS_blushing::RpS_cursing::RpS_cursing::RpS_cursing:

HackerPlus

Yeni üye
22 Mar 2015
24
0
Merhaba

Portu çalışır durumda olmadığı sürece - bu gibi siteler kapalı göstermeye devam edecektir,
Portun açılmış , sadece şu anda bir veri akışı olmadığı için böyle görünüyor,
Bilgine

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.