Çözüldü Port Açma Konusunda Sıkıntı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SoloPrest

Katılımcı Üye
9 Tem 2015
304
1
Nowhere
Merhaba portu dinlemeye aldıktan sonra portu kotrol edin dinlemeye almayınca aktif olmaz
Merhabalar konuda yazdığımı okuduysanız "2-)Portun açık olup olmadığını kontrol ederken portu kullanan bir uygulama açık mı diye bakıyorum evet ama sonuç yok." demiştim dinlemede olduğu halde sorun var.

Moderatör tarafında düzenlendi:

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,406
Merhabalar konuda yazdığımı okuduysanız "2-)Portun açık olup olmadığını kontrol ederken portu kullanan bir uygulama açık mı diye bakıyorum evet ama sonuç yok." demiştim dinlemede olduğu halde sorun var.

Ratı olusturduktan sonra kendi cihazında bir test edin dinleme ve bilgiler geliyor mu onu kast etmiştim

osm4nl1evl4d1

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
4,776
10
T Ü R K
Hiç akla gelmeyecek şeyleri denemişssinde neden müşteri hizmetlerini aramadı:) Müşteri hizmetlerini arayın port açmak istediğinizi söyleyin. Sebebini sormadan açıyorlar

SoloPrest

Katılımcı Üye
9 Tem 2015
304
1
Nowhere
Hiç akla gelmeyecek şeyleri denemişssinde neden müşteri hizmetlerini aramadı:) Müşteri hizmetlerini arayın port açmak istediğinizi söyleyin. Sebebini sormadan açıyorlar
Akla gelinmeyecek değil normal port sorunlarında uygulanan klasik çözümler ama bu cidden ilginç bir problem ve müşteri hizmetleri biliyorsun virüs nedeniyle sesli otomatik çağrı hizmetine yönlendiriyor canlı konuşan biri yok yani türk telekom için böyle en azından.

CGN IP havuzunda olabilirsiniz (Aylık 25 TL gibi fiyatla statik IP satın alınabiliyor)
Ip havuzunda olabileceğimi aklımdan geçirmiştim muhtemelen öyle.

Sorun çözülmüştür, Mapzilla'ya teşekkürlerimi sunuyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.