Port acma sorunu ( PORT ACMAMA YARDIM EDENE GAME SULTAN KODU HEDİYE..)

omerf255

Katılımcı Üye
23 May 2016
351
0
Beyler port acdım 1604 portu ama bir türlü girmiyor herşeyi düzgün bir şekilde yaptım windows güvenlik duvarı kapattım gelişmişden tcp udp ekledim ip degiştim modem ara yüzden firewal kapattım ama bir türlü portu int tes ettigimde kapalı gözüküyor

port cmayı bilen varsa bana ulaşsın acil

yapana game sultan kodu vercem söz

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.