Port acma sorunu

5 Eki 2013
55
0
herkese merhaba winn wifi (turkcelın m65) modelını kullanıyorum burada port acma var mı varsa nasıl acıyoruz yardımcı olursanız cok teşekkur ederım

csrx4

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
669
1
Mars
dostum modem arayüzüne gir bandicam ile bir foto al facede bir arkadaşına url alıcam diye resimi gönder resime tıkla sonra sağ tık resmin urlsini kopyala de daha sonra gel foto kısmına bas url yi yapıştır ve o zaman daha kolay veya zor yardım ederiz en azından yardım edebilicek olan tw ile bir dener şimdi nereden bilelim biz senin arayüzü

5 Eki 2013
55
0
dostum modem arayüzüne gir bandicam ile bir foto al facede bir arkadaşına url alıcam diye resimi gönder resime tıkla sonra sağ tık resmin urlsini kopyala de daha sonra gel foto kısmına bas url yi yapıştır ve o zaman daha kolay veya zor yardım ederiz en azından yardım edebilicek olan tw ile bir dener şimdi nereden bilelim biz senin arayüzü

sanırım bundan bahsedıyorsunuz ılgınız icin tşkrler Screenshot by Lightshot

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.