Port açma ve Port yönlendirme nedir???

mstf009

Üye
1 May 2021
70
7
Merhaba herkese hayırlı günler son 2 haftadır instagram linux(sanal makıne yoluyla ) hesap çalmaya uğrasıyorum çşitli toolar denedım zphisher phising atakak vesaire vesaire ama tek sorun şu linkler geliyo ama virtul boxun firefox arama motorunda denediğimde link çalışıyo ama karsı tarafa gıdınce lınk açılmıyo kendi cihazımda orjinal chrome acınca da acılmıyo okuduğum yerlerde port açma ve port yonlendırme falan yazıyodu bıraz yardımcı olurmsunuz ???

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER HERKESE

'Seth

Uzman üye
22 Haz 2019
1,455
784
root
kusura bakmayın ama hiç ama hiç anlayamadım biraz kendiniz özet gecip anlatırsanız sevınırım
Öncelikle modem arayğzğne giriş yap modeminin arkasında yazar 192.168.x.x diye
Sonrasında port yönlendirmeyle alakalı olan kısmı bulman lazım modemden modeme değişir.
Sonrasında yeni tuşuna bas ve port yerlerine hangi portu kullancaksan onu yaz ip yerine is iç ip adresini yaz
cmdye ip config yazarak 192.168.x.x li olan ip senin iç ip adresindir.
Sonra port dinleme sitelerinden port açıkmı diye kontrol et.

AideSuke

Üye
14 Mar 2022
63
17
Merhaba herkese hayırlı günler son 2 haftadır instagram linux(sanal makıne yoluyla ) hesap çalmaya uğrasıyorum çşitli toolar denedım zphisher phising atakak vesaire vesaire ama tek sorun şu linkler geliyo ama virtul boxun firefox arama motorunda denediğimde link çalışıyo ama karsı tarafa gıdınce lınk açılmıyo kendi cihazımda orjinal chrome acınca da acılmıyo okuduğum yerlerde port açma ve port yonlendırme falan yazıyodu bıraz yardımcı olurmsunuz ???

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER HERKESE
Modemden port açmak sıkıntı bana kalırsa tavsiye etmem bunun için başka servisler kullanabilirsiniz

Ngrok ve duckdns tavsiyemdir

Araştırmanızı tavsiye ederim

Son düzenleme:

mstf009

Üye
1 May 2021
70
7
Sonrasında port yönlendirmeyle alakalı olan kısmı bulman lazım modemden modeme değişir.
Sonrasında yeni tuşuna bas ve port yerlerine hangi portu kullancaksan onu yaz ip yerine is iç ip adresini yaz
hangi portu kulllanıcıkasaın derken fark edıyomu

mstf009

Üye
1 May 2021
70
7
is iç ip nedirrr??

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.