Port açma

ahmetferhat

Yeni üye
6 Ocak 2016
45
0
Merhaba. Başkasına ait internete bağlandığım için Modem arayüzüne bağlantı kuramıyorum baska hangi yollarla port açabilirim.Tesekkurler

sky2222

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
487
6
Threadripper
Modem arayüzüne girmeden port açma videosu: [ame]https://www.youtube.com/watch?v=1-XSWWnMDqU[/ame]

Ama ben bunun mümkün olduğuna inanmıyorum , isterseniz portdan alacağınız bilgiyi sanal sunucuda toplayabilirsiniz.Ya da ngrok deneyebilirsiniz.

ICHIDH

Uzman üye
25 Eyl 2013
1,531
3
Erzurum
Merhaba. Başkasına ait internete bağlandığım için Modem arayüzüne bağlantı kuramıyorum baska hangi yollarla port açabilirim.Tesekkurler

Ağ ayarlarından bağlı olduğun modemin üzerine sağ tıklayıp özelliklere gir, açılan ekranda ayarlar butonuna tıklayarak ekle demen gerekecek. Açılan pencerede hizmet açıklaması kısmına açacağın port ismini yazıyorsun, IP adresi kısmına IPv4 adresini yazıyorsun dış ve iç bağlantı noktaları kısmına açacağın port numarasını yapıyorsun solda TCP ve UDP seçenekleri var bu işlemi 2 defa yapıp birisinde TCP diğerinde UDP işaretleyip ekleme işlemini yapıyorsun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.