Port açmada sıkıntı

ARRDATR103

Yeni üye
17 May 2019
19
0
Darkcomet kullanmak için port açmak istiyorum videolarını fln izledim nasıl açıldığını anladım ama HG658c V2 üzerinden hangi adımları takip etmem gerektiğni bilmiyorum internetten bakıyorum hepsinin arayüzü eski
şimdiki arayüzde nerdeyse herşey değişik biri yardımcı olabilirmi acaba

Warez7

Uzman üye
19 May 2018
1,425
5
Bağlantı noktası adresleme kısmında dış başlangıç portu ve bitiş portuna oluşturduğunuz port numarasını yazınız yerel kullanıcıya ip adresinizi ve yerel kullanıcı portuna dış başlangıç portunda yazdığınız portu, adresleme adına ise istediğiniz ismi yazınız eğer bu dediklerimi yapamazsanız bağlantı noktası adresleme kısmında oluşturduklarınızı silin ve tekrar deneyiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.