Zararlı Yazılım Port açmada sorun yaşıyorum.

Wentley

Yeni üye
22 Nis 2020
3
0
Merhaba spynote için port oluşturuyorum herşeyi tamamlayıp test ederken offline diyor youtubede birçok video izledim aynısını yaptım fakat offline diyor yardımcı olabilecek var mı?

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Port açmanızı engelleyecek nedenler;
- Güvenlik duvarı engelleyebilir (Güvenlik duvarınızı kapatın),
- Antivirüs engelleyebilir (Antivirüsünüzü kapatın),
- CGN IP havuzunda olabilirsiniz (Aylık 25 TL gibi fiyatla statik IP satın almanız gereklidir)

Moderatör tarafında düzenlendi:

lllroselll

Katılımcı Üye
10 Nis 2020
848
92
Abu Dubai
Merhabalar

İlk Öncelikle Virüs Yapmadan Önce Antivirüs ve Güvenlik Duvarını'zı Kapatınız.

Daha Sonrasından Programa Girip Virüsünüzü Oluşturunuz.

Port Açmada Sorun Yaşıyorum Demişsiniz Modem Adını Belirtirmisiniz :)

İyi Forumlar...

BraveHero

Katılımcı Üye
12 Ağu 2018
656
13
Pide Center
Port için sabit ip gerekebilir bunun için internet sağlayıcınız ile iletişime geçerek oyun sunucum var sabit ip istiyorum derseniz yardımcı olurlar başka şekilde alamayabilirsiniz sadece şirketlere veriyorlar.

MakawL

Yeni üye
22 Nis 2020
46
0
Port için sabit ip gerekebilir bunun için internet sağlayıcınız ile iletişime geçerek oyun sunucum var sabit ip istiyorum derseniz yardımcı olurlar başka şekilde alamayabilirsiniz sadece şirketlere veriyorlar.

Bügün alım yaptım güvenlik kamerası adına diyerek

İlk olarak ip adresi sorgulama yapalım çıkan ip adresini kayıt edelim

Şimdi modemi kapa aç yapalım
İp adresi sorgula yapalım çıkan ip adresi aynıysa ip sabittir

2 OLARAK GÜVENLİK DUVARINI KAPATALIM modem ve pc için

3 olarak port dinlemek kaldı rat programları ile portu dinlemeye alalım sonra port sorgulama yapalım

Eğer ip sabitse yapmadıysan
Sanal port açma var sana bu konuda tam olanaklı yardım sağlıcaz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.