Port Açtım Ama Kapalı Gözüküyor

mehmet355

Yeni üye
23 Kas 2009
24
0
Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi portu açtım ama port kontrol sitelerinde kapalı gözüküyor darkcometten oluşturduğum serverda lan da bağlantı alabiliyorum ama arkadaşımın bilgisayarından bağlantı alamıyorum. Hem modemin hem de windowsun güvenlik duvarı kapalı ipimi sabitledim no.ip ayarlarım hepsi düzgün ama port kapalı gözüküyor yardımcı olursanız çok sevinirim.

Not: Modemim Huawei HG253s bütün ayarlarımı port açma videolarındaki gibi yaptım.

ZeroCooll

Uzman üye
18 Mar 2015
1,099
1
Root@Temp
Guvenlik duvarini kapa anti virusunu tumden kapat olmassa tcp udp ikisi birden acmismisin modemden kontrol et sonra bi dinlicek bisiy a darkcomet gibi actigin portu dinle olmassada guvenlik duvarina gir >gelismis>gelen kurallara gir ve yeril kural olustur tcp ve udp olustur tum portlara izin ver sonra giden kurallara gir tcp udp yeni kural olustur tum portlari sec her turlu olur kardesim .

WiSe AnGeL

Üye
25 Haz 2015
206
0
Şanlı Urfa
Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi portu açtım ama port kontrol sitelerinde kapalı gözüküyor darkcometten oluşturduğum serverda lan da bağlantı alabiliyorum ama arkadaşımın bilgisayarından bağlantı alamıyorum. Hem modemin hem de windowsun güvenlik duvarı kapalı ipimi sabitledim no.ip ayarlarım hepsi düzgün ama port kapalı gözüküyor yardımcı olursanız çok sevinirim.

Not: Modemim Huawei HG253s bütün ayarlarımı port açma videolarındaki gibi yaptım.

İzlediğin Videoların Linkini Benimlede Paylaşırmısınız Rica Etsem ?

mehmet355

Yeni üye
23 Kas 2009
24
0
ustacım dediklerinin hepsini yaptım şimdi bir tek darkcomette port dinlerken hata veriyor

cannot listen on port:1604
Normal olarak her yuva adresi için bir kullanma izin veriliyor

gibi bir hata veriyor hala kapalı gözüküyor canuseeme'de

mehmet355

Yeni üye
23 Kas 2009
24
0
2 kere ayni portu acmissin pc de yada 2 .defa darkcometi acmissin ctrl+alt+delete bas darkcometleri kapa olmassa pc kapa ac

j5dkQG.png

vE31JO.png

PqjLlv.png

qYzoG3.png

olay bu ustacım yaptıklarım bunlar 2 defa açmamım ratı localde bağlantı var ama no.ip ile server oluşturup arkadaşın pcde açınca bağlantı gelmiyor

mehmet355

Yeni üye
23 Kas 2009
24
0
Error: I could not see your service on 212.252.163.22 on port (1604)
Reason: Connection timed out

canuseeme'de kapalı valla dayıcım tw'den halledebilirsen çok cillop olur valla gece gece yordum zaten ama

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.