Port Derdine SON ! / Turkhackteam Farkıyla.

ByFaTaLWarrior

Kıdemli Üye
19 Ocak 2013
4,263
2
Visual Basic
O virüs programları daha kendilerini koruyamıyor.
Güvenmeyen indirmesin uzmaniz' abinin işi olmadığı zaman onaylattırırım.
Virüs olduğunu düşünmüyorum ama şunu sormak istiyorum."O virüs programları daha kendilerini koruyamıyor." demişsin.

Peki avast yakalamış BitDefender yakalamış bunlar kendilerini koruyamayan antivirüsler mi ?

McTaRaNTuLa37

Uzman üye
6 Ağu 2012
1,173
0
root/
you can see me bende açık portlarıda kapalı gösteriyo ama bu program ilede port açamadım anlatımda bconnect yazıyo resimde backconnect yazıyo ikisinide denedim darkcomette kullandığım portu arayüzden kaldırdım programdan açtım bağlantı gelmedi arayüzden tekrar açtım geldi

ALcatraz'

Kıdemli Üye
30 May 2013
4,338
4
İstanbul

WhiteH4cker

Katılımcı Üye
30 Nis 2013
332
0
Millet canyouseeme'de açık görünmesi için portu herhangi bir programa dinletmeniz lazım diye biliyorum.

'toprak

Uzman üye
22 Nis 2010
1,537
0
eline saglik..artik su port bu port acildi acilmadi derdine son..::) formda hic sevmedigim yerdir port ac port kapa..:( yuregine saglik...basarilarinizin devamini dilerim..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.