Zararlı Yazılım Port Hakkında

ElJesT

Üye
20 Ağu 2011
57
0
Merhabalar.Uzun zaman sonra RAT sistemine geri dönmeye karar verdim fakat 1'den başlayacağım.Donanımım üzerinde port açma işlemini tamamladım fakat droidjack veya darkcomet gibi türlü programlarda tüm işlemleri yapmama rağmen bağlantı alamıyorum.Modemimde port açtım , Portcheck yaptığımda port açık görünüyor fakat bir türlü bağlantıları alamıyorum.Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı ? Son olarak rica ediyorum orda burda port açma linklerini atmayın bu konuda zaten bilgim var ama farketmediğim başka birşey var sanki.

sysedit

Yeni üye
28 May 2019
22
0
İzmir
Merhabalar, yardımı olurmu bilmiyorum. Ben işim gereği günde yaklaşık 5 ayrı yere port acıyorum, güvenlik kamera cepten izleme için bir gün bir yerde acıyorum görüntü gelmiyor, bende turktelekomu aradım onlarda modemin servisine yönlendirdi. uzaktan bağlandılar ilk modem kurulum ayarı yapılan yerde ppoe yerinde netsunucu işaretledi ve görüntü geldi. Bu arada port acık gözüküyordu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.