Port Hatası

halimo45

Yeni üye
10 Eyl 2012
19
0
merhaba arkadaşlar ben darkcomet için port açmak istiyorum fakat arayüzden açtığım portu kontrol ettiğimde kapalı görünüyor. darkcomet programından otomatik açmaya kalktığımda ise aşağıdaki hata raporu ile karşılaşıyorum buna bir çözüm getirebilecek olan varmı ? teşekkürler şimdiden.

d5h9.jpg

By-Kararuh®

Uzman üye
30 Tem 2012
1,987
2
Eğer doğru anladıysam senin o kontrol dediğin yer port dinleme yeri . Yani orası kontrol etmiyor dinlemeye alıyor ve 1 kere alman yeterli oluyor :) Ve dinlemeye almışsın veya başka bir ratta 1604 portu dinleniyor .: )

halimo45

Yeni üye
10 Eyl 2012
19
0
Ben forumdaki darkcommet anlatımına göre yaptım o otomatik port dediğim olayı olmadı. manuel olarak açtığımdada kontrol ediyorum fakat kapalı görünüyor. Portum aşağıdaki gibi

awh6.jpg

Son düzenleme:

halimo45

Yeni üye
10 Eyl 2012
19
0
bi el atın arkadaşlar açamadım bi türlü darkcomet hatasını düzelttim fakat canyouseeme.org dan baktığımda port kapalı gözüküyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.