Çözüldü Port Kapalı Sorunu! [2020] DarkCometRAT

Stuped

Yeni üye
11 Nis 2020
8
0
Merhabalar, ben DarkComet RAT için günlerce port açmak için uğraşıyorum. Fakat port hakkında hep bir sorunum var.

Öncelikle modem türünü söyleyeyim :

TürkNet

Zyxel VMG8623-T50B

Port'u açmama rağmen port kapalı gözüküyor.

Statik IP denedim.

Ngrok, NoIP, [Portmap.io + Open VPN], DuckDNS ve YouTube'da gördüğüm tüm şeyleri denedim. Fakat Portum açılmasına rağmen her zaman kapalı gözüktü.

Denediğim siteler : https://ip-adresim.net/araclar/acik-portlar
https://canyouseeme.org/

Bunlardan hep kapalı gözüktü. Her şeyi denediğimi düşünüyorum ama maalesef port açık olarak gözükmüyor. Lütfen, böyle bir sorun yaşayıp halletmiş birisi varsa, bana yardım edebilirse çok sevineceğim.

İyi Günler Dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
30
21
İstanbul
Babyftp programini kurunuz daha sonra modemden 21 portunu aktifleştiriniz. Babyftp bir FTP programıdır 21 portundan seçtiğiniz klasörleri veya dosyaları dünya ya public network'e açar. İp adresinizi Google'da arattikdan sonra örneğin 85.281.21.12 olsun
Siz portunuzun açık olduğunu kontrol etmek için FTP://85.281.21.12:21
Eğer bu adrese localhost'dan farklı bir ip adresi bağlanabiliyor ise siz port açabilmişsiniz demektir. Eğer port açıp babyftp programini açmaz iseniz doğal olarak port kapalı gözükecektir. Yani bir etki tepki olması gerekiyor. Yinede darkcomet için açtığınız 81 portu açılmıyor ise 1604 deneyin. Tüm bunlari denedikten sonra hala acilmiyor ise cgn havuzuna dahil edilmişsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.