Network Port nasıl açılır?

17 Mar 2018
156
1
Bilinmiyor..
Merhaba Eskiden modemden port açıyordum internet değiştirdik su anda port açamıyorum modem bizim değil ortak . internette birsürü yol denedim portmap falan fixlenmiş galiba para vermek şart oldu bunun için vpn falan önerebilcek varmı port açmama yarayacak ? veya başka bişey ? !müşteri hizmetlerini arayın demeyin modem bizim değil :) !

Moderatör tarafında düzenlendi:
17 Mar 2018
156
1
Bilinmiyor..
@GhostOfCyber ne demek değil :) 100ile başlıyor modem ip adresim

@'Conqueror demek istediğim bu değil zaten biliyorum port açmayı cgn sistemden çıkmam lazım bunun içnde müşteri hizmetlerini aramak lazım bunu yapamam bende bunu sağlayan paralı vpn falan varmı diye sordum

Moderatör tarafında düzenlendi:

BraveHero

Katılımcı Üye
12 Ağu 2018
656
13
Pide Center
Merhaba Eskiden modemden port açıyordum internet değiştirdik su anda port açamıyorum modem bizim değil ortak . internette birsürü yol denedim portmap falan fixlenmiş galiba para vermek şart oldu bunun için vpn falan önerebilcek varmı port açmama yarayacak ? veya başka bişey ? !müşteri hizmetlerini arayın demeyin modem bizim değil :) !

Merhaba NitrojenIOI ,

Şu video sana yardımcı olabilir ;
https://youtu.be/E6aCCJ00OC0

İyi forumlar dilerim.

SoloPrest

Katılımcı Üye
9 Tem 2015
304
1
Nowhere
Bu hazır cevapları kopyala yapıştır yapanlardan hiç hoşlanmıyorum, sorunun cevabına gelirsek benim internetim de CGNAT havuzu içinde 100 ile başlayan IP neticede.Yapabileceğin bir şey yok ne port yönlendirmesi ne RAT ağı alabiliyorsun ne DDNS kullanabiliyorsun çok sıkıntılı ama önemli değil o kadar ya diğer konulara yoğunlaş, eskiden olsaydı gece vakti modemi resetler havuz dışında IP ataması beklerdik ama IPV6 geçişi tek yol gibi görünüyor.Ama bu ülkenin sefil internetinde o geçiş nerede..Ya da para verir statik IP alırsın ama onu öyle güzel bir şey sanma sakın, statik IP'inin güvenliğini sağlamalısın ki bir de bu işlerle uğraşacaksan kesinlikle zaten.ISS'ni bilmiyorum ama Telekom'un sitesinden örnek veriyorum; kendi sitesinde "Statik IP aldıktan sonra maksimum güvenliğini sağlamalısınız" diye de belirtiyor.Yapabileceğin bir diğer şey ise, taahhütünü sonlandırıp farklı bir ISS'ye geçiş yapmak olur, taahhütname için 1 yıldan fazla bir süren varsa çıkış yapabilirsin tüketici hakları mahkeme heyetinden.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.