Port Sorunu

wwwvolkan

Yeni üye
1 Eyl 2014
40
0
Arkadaşlar 192.168.1.1 üzerinden port açtım 1604 olarak ama canyouseeme sitesinden kontrol ettiğim de açık değil diyor doğal olarak darkcomet deki kurbanlarım bana bağlantı olarak gelmiyor
yardımcı olucak var mı
192.168.1.1:
aBP1P4.png

canyouseeme.org
m8qJ88.png

YARDIMLARINIZI FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM SAYIN THT

Moderatör tarafında düzenlendi:

bastalavista

Uzman üye
18 Ağu 2011
1,029
0
Ev
Kardeş Bendede Oluyordu Darkcomet'te Portu Dinet Sonra Tekrar Canyouseeme'den Kontrol Et Ve İp Değiştirici Falan Varsa Yine Olmuyor Chrome'da ZenMate Eklentiside Etkiliyor.

CyberArmy123

Uzman üye
17 May 2014
1,764
0
Ankara
Kardes onu yaptı adam heralde portu dinlettirdi bin kere zaman aşımına ugruyo canyouseemede

Kardeş sürekli böyle yanıt verme doğru söylüyor bastalavista

Bunun bir sürü sorunu olabilir modemin ayarlarını bozmuş olabilir bilgisayarın ayarlarını bozmuş olabilir port yanlış açılmış olabilir. Modem firewall açık olabilir. Ip zenmate ultrasurf gibi programlarla değiştirilmiş olabilir. Ratının izinleri olmayabilir. Bunların hepsini düzeltirsen sorun çözülür. Eğer düzelmezse özelden bana tw ver.

gharmori

Uzman üye
6 Kas 2011
1,950
1
Andromeda G.
Kardeş sürekli böyle yanıt verme doğru söylüyor bastalavista

Bunun bir sürü sorunu olabilir modemin ayarlarını bozmuş olabilir bilgisayarın ayarlarını bozmuş olabilir port yanlış açılmış olabilir. Modem firewall açık olabilir. Ip zenmate ultrasurf gibi programlarla değiştirilmiş olabilir. Ratının izinleri olmayabilir. Bunların hepsini düzeltirsen sorun çözülür. Eğer düzelmezse özelden bana tw ver.
Kardes ben twden baktim herseyi denedik olmuyodu zaman aşımı hatası diyodu
Adam vpn kullanmiyodu
ASC programini kullandim boyle oldu dedi
Güvenlik duvari kapali ve engellenmiyo antiside yok adamin
Net firewall yok
Portlar doğru açildi ama darkcomet acikken bile kapali gozukuyor çok can sıkıci bisey bu sorun herkezde var niye anlamadim

CyberArmy123

Uzman üye
17 May 2014
1,764
0
Ankara
Kardes ben twden baktim herseyi denedik olmuyodu zaman aşımı hatası diyodu
Adam vpn kullanmiyodu
ASC programini kullandim boyle oldu dedi
Güvenlik duvari kapali ve engellenmiyo antiside yok adamin
Net firewall yok
Portlar doğru açildi ama darkcomet acikken bile kapali gozukuyor çok can sıkıci bisey bu sorun herkezde var niye anlamadim

Tamam o zaman format atsın çünkü geçen arkadaşa yardım ettim bir sorun olmadı hallettim sorunu ama yine de bir bakayım ne olur ne olmaz.

proefe

Üye
1 Tem 2013
209
0
Linux
Canım kardeşim 192.168.2.1'i dene ordan arayüze gir ordan dene %70 ordandır. sen yanlışlıkla wirless modeminin arayüzüne girmişsindir ben öyle düşünüyorum yani o yüzden 192.168.2.1 den açmayı dene.

wwwvolkan

Yeni üye
1 Eyl 2014
40
0
Çözüm

Arkadaşlar sorunu çözdüm sonunda saat şuan 04:26 :D uyamadım kendim çözdüm

En son tw den "CyberArmy123" bağlandı ve herşeyi denedi sorunu bulamadı buradan ona zaman ayırıp ilgilendiği için çok teşekkür ediyorum.En son bana kesin çözüm format at dedi haklı olarak :D bende attım şuan pc yeni formatlı :) ama yine sonuç alamadım güvenlik duvarlarını kapattım ama nafile :D boşa format attım :D

Çözüm şu arkadaşlar;

192.168.1.1 yani web tabanlı yapılandırmaya girip Fabrika ayarlarına dön dedim.Yeni aktif port 1604 ekledim ve güvenlik duvarını kapattım.

Canyouseeme den tekrar son kez bakmak istedim ve sonuç :
vooAGv.png

Sorun Çözülmüştür ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.:RpS_thumbsup: :RpS_thumbsup: :RpS_thumbsup:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.