Port sorunu .

MuratBeyl

Yeni üye
31 Ocak 2019
12
0
ÜCRETLİ IP SABİT .

Selamlar öncelikle Port sıkıntısı yaşıyorum birçok tavsiyede bulundunuz saolun ilgilendiniz fakat ben çözüme ulaşamadım
Modem ( Zyxel VMG3312-B10B )
Defalarca port açtım DuckDns kurdum tokeni ayarladım darkcomete bunu 3 yıl önce yaptığım zamanlarda oluyordu şimdi bir sorun varki olmuyor bende o sorunu bulamadım
Yaptıklarım -

1 ,Simple Port Forwardig ( olmadı )
2 ,Darkcomet Socket 1604 aktif denedim tıklıyarak ( - )
3 ,Sorun Pc de die format attım olmadı ( - )
4 ,Denetim Masası - Sistem/Güv. duvarı zaten aktif değildi gelişmiş ayarlardan yeni kural oluşturdum UDP - TCP ayrı olarak 2 tane
buda olmadı ( - )
5,Tor brws onion port Sio denilen bir port programı keşfettim olmadı ( - )
6 ,Müşteri Hizmetlerine ulaştım onlar olayın ne olduğundan zerre anlamıyor zaten ( - )
7 , Online Port Oluşturan siteler var olmasada olurmuş ( - )
8 , Farklı programlar üzerinde denedim Tht Rat - hakops vs onlardada gözükmüyor sorun temeli ile portta ( - )
ama inada vurdum bunu yapacam yardımcı olmak isterseniz sevinirim yaklaşık 1 haftadır kafa zum oldu

muro121315

Üye
31 Ara 2018
151
3
musterı hızmetlerını arayıp port acıcagınızı soyleyın benım yerıme sız acar mısınız deyın bılgılerınızı soyleyın onlar acsın sonra kendı bılgısayarından ıstedıgın kadar port acabılırsın+olarak ag ve guvenlık bagdastırıcı ayarları ozellıkler kısmından tcp/ıpv4 kısmını ayarladın mı?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.