Çözüldü port

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozanbayram05

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
363
0
kardeşlerim videoları ilzeyerek aynılarını yaptım yalnız portum kapalı gözküyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

Faili No

Üye
13 Ocak 2018
58
0
darkcomet için açtıomda port check ten felan bakıyorum kapalı gözüküyor

çoğu zaman kapalı gozukuyor zaten, bunun nedeni darkcomette kurban olmaması bı arkadasının bılgısayarında deneme yap ratı ona at bak bakalım gelecekmı ınternet sıtelerı port acık olsada kapalı gosterebılıyor bu dedıklerımı dene olmazsa tw dne yardımcı olurum.

MedumFace

Üye
2 May 2016
74
1
Portforward adlı uygulamayı bilgisayarına indirip "Port Checker" yöntemini kullanarak portunu kontrol edebilirsin. Açık olduğu halde görünmüyorsa bu uygulamayla baktıktan sonra açık gözükecektir.

Ech

Üye
13 Ocak 2018
83
0
ANKARA
kardeşlerim videoları ilzeyerek aynılarını yaptım yalnız portum kapalı gözküyor

yeni net yasaları var. port açabilmen için ayrıca ayda 15 tl vermen gerekiyor. port satın alman gerekiyor. ben aradım turktelekomu bizzat öğrendim. yok öyle bir şey diyen babayiğit varsa ahada teamviewer ahada modam burda açabiliyorsa açsın AÇAMAZZZZZZZZZZZZZ.

alemdar2002

Kıdemli Üye
8 Eki 2013
2,054
4
Dünya
Merhabalar Değerli Üyemiz, Bunun Nedeni Bir Çok Farklı Şey Olabilir, Darkcomet'ten Portunuzu Dinlemeye Almayı Unutmayınız. Buna Rağmen Hâla Kapalı Gözüküyorsa Bu Tür Siteler Bazen Port Açık Olmasına Rağmen Kapalı Gösterebiliyor.

ozanbayram05

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
363
0
alemdar forwarding diye bir pprogram nidirdim birisi dedi açtım bi kere kurdum artık açık gözküyo portum yapmayanlar yapsın gençler

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
öle bir program yok hacı

https://tik.lat/7oh9W

alemdar forwarding diye bir pprogram nidirdim birisi dedi açtım bi kere kurdum artık açık gözküyo portum yapmayanlar yapsın gençler

Konu içeriği incelemiş olup sorunun çözüldüğüne kaanat getirilmiş ve daha fazla post kasılmasını önlemek,sorunu yaşayan diğer üyelerimizin arama yaptıklarında daha kolay bulması için konu kilitlenip "çözüldü" ibaresi eklenmiştir.

Eğer konu sahibinin sorunu devam ediyorsa özel mesaj ile belirtebilir konunun açılmasını rica edebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.