Portsuz Rat Projesi Anti-TCP Tanıtım Videosu

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,815
31
MyKrallife

logo.png

anti-tcp portsuz rat projem devam ediyor. devlog olarak tanıtım videosu eklemek istedim

Tanıtım konusu da burada

not: videoda şifre gözüküyor merak etmeyin tüm hesaplarımdan değiştirdim .D
ayrıca çalıştırdığınız kodlar ile karşı tarafın pc'sine zarar verebilirsiniz. Pyautogui yükleyip mouse, klavye ile oynayabilirsiniz tüm dosyaları kendi mailinize atabilirsiniz yandex maille yada herşeyi yapabilirsiniz :=)
(daha da geliştirilecek, konsol ekranı gidecek vs..)

Son düzenleme:

ACHERONN

Üye
7 Şub 2023
150
60

logo.png

anti-tcp portsuz rat projem devam ediyor. devlog olarak tanıtım videosu eklemek istedim

Tanıtım konusu da burada

not: videoda şifre gözüküyor merak etmeyin tüm hesaplarımdan değiştirdim .D
ayrıca çalıştırdığınız kodlar ile karşı tarafın pc'sine zarar verebilirsiniz. Pyautogui yükleyip mouse, klavye ile oynayabilirsiniz tüm dosyaları kendi mailinize atabilirsiniz yandex maille yada herşeyi yapabilirsiniz :=)
(daha da geliştirilecek, konsol ekranı gidecek vs..)
gümbür gümbür gelıyoor.

Napcaz

Katılımcı Üye
28 Nis 2019
767
769
Cudi
Ana fikir şu mu:
Bir python dosyası var oluşturucu, bu dosyaya siz uzaktan içeriğini değiştirebileceğiniz bir sitenin linkini veriyorsunuz. Bu bilgi ile oluşturulan dosya yı bir x kişisine attıktan sonra dosya çalıştırılmasının ardından bu linkle bağlantı kurup ordaki kodu kendi üzerinde çalıştıracak.

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,815
31
MyKrallife
evet
Ana fikir şu mu:
Bir python dosyası var oluşturucu, bu dosyaya siz uzaktan içeriğini değiştirebileceğiniz bir sitenin linkini veriyorsunuz. Bu bilgi ile oluşturulan dosya yı bir x kişisine attıktan sonra dosya çalıştırılmasının ardından bu linkle bağlantı kurup ordaki kodu kendi üzerinde çalıştıracak.
evet, rat mantığından farkı şu; rat bağlantı noktasındaki kodu alırken bu ise oluşturulan bedava glitch websitesinden kodu alıyor ve port sıkıntısı olmayan bir rat oluşuyor.
eyvallah

büyük ihtimalle yarın birkaç tane daha devlog paylaşacağım takipte kalın :)

**video linki düzeltilmiştir**

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.