Portsuz Rat?

Clousy

Katılımcı Üye
22 Ağu 2017
323
0
Selamun Aleyküm Türk Hack Team Ailesi, Ben Clousy!

Portsuz Rat Programı Varmı? :woott
(Pek Sanmam Ama Şansımı Deniyim Dedim :D)

HACKED BY CLOUSY!
Bir Türk Dünyaya Bedeldir !
Ne Mutlu Türküm Diyene !
Haksızlıklar Karşısında Susan Dilsiz Şeytandır. (Hz.Muhammed (S.A.V)!
 

Clousy

Katılımcı Üye
22 Ağu 2017
323
0
Portsuz rat olmaz kardesim bu hakkinda ne kadar konular acildi ama eyer port acilmama sorunun varsa son konuma baka bilirsin.

link atarmısın formda yeniyim bakmayı bilmiyorum

Merhaba modem arayüzüne girerken sıkıntı yaşıyorsan girmeden de açabilirsin. Konu:
http://www.turkhackteam.org/bilgisa...dem-arayuzune-girmeden-port-acma-unequal.html
Vallahi Bildiğin Zihnimi Okudun Çok Sağolasın.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

deragless

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
660
0
Rat programları Portlar Üzeri Yazılır Yani Portsuz Mümkün Değil Kardeşim Portsuz Olsa Herkes Hacklenirdi Hemde Çok Kolay Yoldan Herkes Neden Açık Portları Kapatıyor Sanıyorsun ??

-Y.Ü.K ÜYESİ
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.