Portsuz ratt

BY M R X

Katılımcı Üye
28 Nis 2016
323
0
Ana Kart
Arkadaşlar güncel bir rat var mı fakat portsuz olsa çok iyi olur . Çünkü ben komşunun wifi şifresini kırdım ve ara yüze girmek için kullanıcı ıd ve şifre istiyor bunlar bende bulunmadıgından dolayı port açamıyorum portsuz rat varsa size zahmet :) :*

17 Ocak 2016
150
0
Turan
Arkadaşlar güncel bir rat var mı fakat portsuz olsa çok iyi olur . Çünkü ben komşunun wifi şifresini kırdım ve ara yüze girmek için kullanıcı ıd ve şifre istiyor bunlar bende bulunmadıgından dolayı port açamıyorum portsuz rat varsa size zahmet :) :*

port konusunda yardımcı olamam yoktan var istiyon :RpS_biggrin: lakin kullanıcı adı şifre işi kolay modem modeline göre internetten bak gir hepsi aynı admin ttnet admin 1234 admin admin dene yani hep aynı muhabbet

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.