Portum açık mı kapalı mı ?

Emre160703

Kıdemli Üye
12 Haz 2016
2,101
0
Localhost
Arkadaşlar ben 1604 port açmayı denedim modem markası huawei 658g neyse açtım güvenlik duvarını falan hepsini devre dışı bıraktım ayrıca güvelnik duvarından da açtım portumu. Baktım sitelerde vesaire kapalı yazıyor ama şöyle bi olay var darkcomet şuan bağlantıyı virüslü dosyaya tıklayarak kendimde denedim şuan program 1604 nolu portu kullanıyor gözüküyor resmi:

Ayriyeten bir programla daha denedim sistemdeki tüm portları tarayan bir program. Öncelikle darkcometi açmadığımda hiçbişey bulmadı açtım darkcometi portu arkada dinlemeye aldığı için şimdi görür mü diye denedim 1604 nolu port ekranda çıktı. Onun da resmi:

icabrowser araştırdım darkcomet RAT'mış.

Yani arkadaşlar kısaca sorum şu benim portum açık mı değil mi sitelerde falan kapalı gösteriyor bunlar beni biraz aldatıyor?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.