Poseidon Rat // Version 2.0.1

CodedProTurkish

Katılımcı Üye
26 Tem 2012
320
0
Malatya
Arkadaşlar Dün Gece Yazmaya Başladığım Rat Bitti Çk Fazla Ek Özellik Yoktur Ama Baya Zorladı Beni :D Sürekli Hata Falan Veriyordu Ama Bitti

q72w9.jpg

MediaFire
Kullanınlan Ocx'leri İndirmek İçin Tıklayın
VirüsTotal

Virüs Total Hiç Virüs Bulmadı Neden Bilmiyorum Ama Bulması Lazımdı 2,3 'tane UD yapmadım

Rar Pass : http://www.facebook.com/PoseidonnTeam

NOT : Ocx'lerin Rar Şifresi Yokdur

Son düzenleme:

bekodark123

Uzman üye
31 Ocak 2012
1,402
0

Bak hemen kodunu halledim paylaşim diyosun yapma.
Hem biraz daha uğraş özellik kat hemde grafik ile uğraş.
Direk paylaşim heyecanını bırak :)

RedHour

Kıdemli Üye
22 Eki 2012
4,097
2
Sivas
Program Seninmi Emin Degilim Pek Hiçbir THT İbaresi Yok RarPass'da Reklam Var Tahminen Programıda Sen Kodlamadın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.