Power Land Hacked//By-KaLe

kale2758

Üye
11 Eki 2007
150
0
25
shell32.dll' Den
Duygusal502 Lütfen Açık Açıktır bir site bulduğum zaman bütün açıkları teker teker denerim bunuda bil ben iss ci değilim son zamanlarda çok rasladım!
 
Madem Iss ci Degilsin Yayınlama Kardeşim Kendini Rezil Edersin Tanımayan Lamer Der Geçer ;)

Hem Dikkat Bazı Siteler ıss - portal/x.txt Gibi Deface Sahiplerini Haftanın Lameri Seçecekmiş :) SEni Öyle Biryerde Görmek İstemeyiz Lütfen Dikkat Et

Iss ' de olsa emge saygı
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.