PoweRPoinT Oyun Yaptım :)

Ozikoydu

Üye
27 Mar 2016
208
0
İstanbul
Powerpoint Oyun Güncellendi !!

BEYLER POWERPOINT İLE OYUN YAPMAYA ÇALIŞTIM THT'YE ÖZEL BİLMEM AMA YAPARKEN EĞLENDİM VE EĞLENCEİ Bİ OYUN ORTAYA ÇIKTI
EN AZINDAN POWERPOİNTTEN EN İYİ NE DERECE İYİ OYUN ÇIKABİLİR Kİ :D

GRMvl7.png

• GÜNCELLEME İLE GELENLER :
    +Oyunun son bölümü başarılı bitse bile hata sayfası geliyordu (düzeltildi)
    +Oyunun sondan önceki bölümü mouse imleci sığmıyordu (düzeltildi)
    +Oyunun seslendirmeleri değiştirildi ve aslan4111 arkadaşın paylaştığı arşivden alıntı yapıldı
    +Oyuna benzemesi açısından animasyonları ve geçiş efektleri değiştirildi
    +Final sayfası yoktu ancak bomba gibi eklendi
    +Final sayfasında Geeflow "15 Temmuz" adına yazdığı rap video olarak eklendi :)

NOT : AÇMAYI BİLMEYEN YOKTUR DEDİM AMA YİNEDE YAZIYIM F5 BASARSANIZ OYUN BAŞLAR :secret

Son düzenleme:

Ozikoydu

Üye
27 Mar 2016
208
0
İstanbul
powerpoint ile nasıl oyun yapabiliyosunki :D

knki uğraştım yapımı basit aslında vallah ilgi gelirse demicem zamanım olursa videolu veya görsel anlatım yaparım :D okul mağlum bastırıyo en son babam okuldan alıcak lise terk olucaz derslerden zaman kalmıyo forumda dolaşmayı seviyorum sonra yaptığım oyun aklıma geldi dedim sizin fikrinizi alıyım :) GERİ DÖNÜŞÜNÜ BEKLİYORUM ;) iyi mi kötü mü yorumlarsın :D şimdiden sağol dostum

Whiteht

Uzman üye
4 Haz 2015
1,346
1
C:/
kardeşim :D son bölüm galiba orada bi sıkıntı var :D mausun imleci sığmıyor oraya :D üstte kalan yere

Ozikoydu

Üye
27 Mar 2016
208
0
İstanbul
valla eline sağlık :D nasıl yaptın merak ettim doğrusu az kuracaladım ben ama :D bence tutar bu oyun Q:W:WDEFR:
son bölüm tht admini olucan yazan kırmızı şeye bastıktan sonra bi kere kesinlikle yanıyosun tekrar dene diyince seni doğru yerden başlatıyo ve oranın yarısına gelebildim oynayasım geldi :DASDASD bu arada yorumların için sağol bi teşekkürü hakkettin ;)

Ozikoydu

Üye
27 Mar 2016
208
0
İstanbul
son bölüm tht admini olucan yazan kırmızı şeye bastıktan sonra bi kere kesinlikle yanıyosun tekrar dene diyince seni doğru yerden başlatıyo ve oranın yarısına gelebildim oynayasım geldi :DASDASD bu arada yorumların için sağol bi teşekkürü hakkettin ;)

bu arada zaman olursa video çekerim ama şansım cok az :(

Ozikoydu

Üye
27 Mar 2016
208
0
İstanbul
daha iyisini sen yap da onu oynayalım kardeşim :D bence gayet başarılı power pointten ne yapsın daha :D

GTA 6 YAPICAKTIM AMA YETERLİ ALAN YOK DEDİ :D SALLA POWERPOİNTTEN HARİKALAR YARATMAMI BEKLİYOSA KENDİ YAPAR ZATEN :trl BİRÇOK KİŞİ BEĞENDİ BU BANA YETER ZEVKLER VE RENKLER TARTIŞILMAZ BU YÜZDEN O DA HAKLI

Brett

Katılımcı Üye
2 Ocak 2016
557
0
O kadar proyumki oyunun hackini buldum arkadaşlar farenin sağ tuşuna basın sağ istediğiniz gibi ilerletebiliryorsunuz :DDD

kryphton

Üye
25 Şub 2016
92
0
Reis ellerine sağlık bende 10. sınıf okuyorum yarın paket programlama dersinde powerpointten bişiler yapıcaz bende bunu göteririm harbiden eline sağlık :D keşke nasıl yapıldığınıda gösterseydin :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.