Pozivay v1.2

pozivay12

Yeni üye
12 Ağu 2011
44
0
İstanbul
Merhaba arkadaşlar bu aralar boştum boş olduğum için de kendi çapımda bir program yaptım

Kanallarıda eklicektim'de yaptığımda açmıyordu.

Programdaki herşey resimde gösteriliyor.

Programdan Resim
96gws.png

Göremeyenler http://e1207.hizliresim.com/z/3/96gws.png

Virüs Total https://www.virustotal.com/file/26d143fccd6c3f94fc2abbf0c136facbd7f08bd194b90d33aa39ea8f3cc05906/analysis/1341314288/

Link Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam

Neyse program saçma gelebilir.. Ama

Kötü Yorumlarınızı Kendinize Saklayın :)

Son düzenleme:

thePoseidon

Katılımcı Üye
25 May 2012
519
0
İletişim butonu degil de , menülere İletişim diye menü ekleseydin ve MessageBox [MsgBox] ta Msn adresi veya Facebook adresi felan koyardın..
Menü koy name : iletisim , Caption = İletişim olsun.
İletişim menüsüne iki kere tıkla kodlara gel.
Kod:
Private Sub iletisim_Click()
If m = MsgBox("İletişim Adresi : [email protected]", vbOKOnly + vbInformation, "İletişim") Then
End If
End Sub
Dediklerim dışında gayet güzel olmuşş. Fakat grafikler basit. Kendini geliştirmek senin elinde.

Son düzenleme:

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Bence gayet guzel olmus grafıkte hoş emegıne saglık dostum basarılarının devamını dılerım

Şu VB yi bi ben ogrenemedım ah birileri yardımca olsa bana ne cok mutlu olcamda:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.