Premium Link Çevirici [Turbobit-Uploaded-Letitbit-Freakshare] >>>MaskeliHacker<<<

MaskeliHacker

Katılımcı Üye
21 Tem 2014
965
0
Nereye...
Premium Link Çevirici ! [BEDAVA] [Turbobit-Uploaded-Letitbit-Freakshare]

Bugunki Konumuzda Kendimde Kullandığım Premium Link Çevirici Sitesinden Nasıl Premium Link Çevirebiliceğinizi ve İndirebiliceğinizi Göstericem :RpS_thumbup:

Siteye Gitmek İçin Tıkla

Siteye İlk Girdiğimizde Sağda Register Butonuna Basıyoruz.
nYXD8g.png

2.Adımda Kullanıcı Adı ve Şifremizi Kendimiz Belirleyip Onay Kodunu Yazıp Register'e Basıyoruz.
Jd0GoB.png

3.Adımda Name Kısmına Kaydolurken Girdiğimiz Kullanıcı Adını Yazıp Login Diyoruz.
32mVb4.png

4. Adımda Şifremizi Yazarak Login Diyoruz.
Boqdl9.png

5. Adımda Sekmeyi Kapatıp Siteye Dönüyoruz.
M9OZqa.png

6.Adımda Auto Check Link Kısmını İşaretliyoruzki Linkimizi Yazdığımızda Direk Checked Olsun.
32m5D9.png

7.Adımda Linkimizi Yapıştırıp "GO" Diyoruz.
DoQ1M3.png

8.Adımda Linkimiz Gönderilmiş Oluyor En Fazla 10 Saniye Bekledikten Sonra Linkimiz Çevriliyor.

BoqnML.png

9.Adımda Evet ve Linkimiz Çevrildi ! :RpS_thumbup:
M9OQEM.png

10.Adımda Linke Tıklıyoruz ve Böyle Bir Ekran Karşımıza Geliyor Ardından Download Diyerek 4 Tane Reklam Geçiyoruz ve Premium İndirme Otomotik Olarak Başlıyor.
72lJbL.png

NOT : Üye Olduğunuzda Size 20GB İndirme Limiti Verir Limitiniz Dolduğunda Yeni Hesap Açabilirsiniz.

Anlatım , Konu , Resimler Hepsi Bana Aittir Eğer Başka Bir Yerde Paylaşılacaksa Alıntı Yazmayı Unutmayınız. Saygılarımla MaskeliHacker , İyi Forumlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
Gerçekten çalışıyorsa sabite kadar yolu var bence bu konunun =) Ellerine sağlık.

MaskeliHacker

Katılımcı Üye
21 Tem 2014
965
0
Nereye...
Gerçekten çalışıyorsa sabite kadar yolu var bence bu konunun =) Ellerine sağlık.

Gece Gündüz Kullanıyorum Programı :woott %100 İşe Yarıyor Dostum Ayrıca Teşekkürler.

Emeğine sağlık kardeşim. Çok faydası olacak arkdaşlara :)

Teşekkürler Tabiki Faydası Dokunur Bana Çok Dokundu :)

Eline koluna sağlık :)

Teşekkürler Abicim :)

//Güncel

'Black-Life

Kıdemli Üye
13 Mar 2013
2,543
0
38
Teşkilat
Yardım Merkezine Açılan Konuları Buraya Yönlendirin Arkadaşlar :)
Son Zamanların S.S.S(Sık Sorulan Sorular) Arasında Yer Alan Konu
Eline Koluna Sağlık Kardeşim :)

Tuqrahan Alcatraz

Katılımcı Üye
6 Ağu 2012
263
0
Kardeşım Site Süper Paylaştıgın icin teşekkur ederım..
Siteden galıba 1gb den buyuk dosyaları ındıremıyoruz ? doğrumudur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.