Premium Link Çevirici (Turboit Letitbit vs.) Medic

Medic

Katılımcı Üye
10 Ağu 2012
502
0
Anonymous
Merhaba arkadaşlar yeni premium link çevirici site buldum Sizlerle paylaşayım

Öncelikle Siteye Girip Kaydoluyoruz
Site:
T U R K L E E C H • Ana sayfa

Resimde görüyorsunuz Kaydola Basıyoruz

Sözleşme Çıkacak Kabul Ediyoruz

Böyle bir sayfa çıkacak gerekli bilgileri dolduruyoruz

Kaydolma İşlemi bittikten sonra sitenin ana sayfasına giriyoruz

Link kontrol 1 e basıyoruz

Reklamı geçtikten sonra böyle bi ekran gelecektir karşımıza indirmek istediğimiz dosya linkini yapıştırıyoruz Linki kontrol et e basıyoruz altta Yazı cıkacaktır orda BBCODE ye basıyoruz ve beyaz alandakilerini kopyalıyoruz Ve Sitenin ana sayfasına geri dönüyoruz.

Mesaj gönderme yerine yapıştırıyoruz BBCODE yi Ve yolluyoruz

Altta linki doğruluyup resimdeki gibi yazı cıkacaktır ona tıklıyoruz

Böyle bi ekran gelcektir 5 saniyelik 8 reklamı geçtikten sonra otomatik olarak indirmeyi yapcaktır.

Görmüş oldugunuz gibi son reklamda indirmeye başlıyacaktır.

Evet Arkadaşlara Bu kadar :)

[Not: İlk kaydolduğunuzda indirme limitiniz 30 GB'dir. Anlatım Bana Ayittir

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.