Premium Link Generator | SiteGen v1.0 | İlk Projem

Validate

Üye
30 Eki 2012
228
0
Çoğu sitenin(Turbobit,Hotfile vb.)linkini çevirir.
Link: Site_Gen_v1_Validate.rar

Virustotal: https://www.virustotal.com/file/b7a...d08b100575c258e2f9b12383/analysis/1353338276/

Resim:

ekran_al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1.png

Not:Yanlışlıkla ProgressBar'ı ve yanındaki Labeli(en altta) Visible = False yapmışım :D
Yorumlarınızı bekliyorum.
İlk VB projemdir.

Son düzenleme:

Mr Depp

Katılımcı Üye
14 Ağu 2012
484
0
Cehennem
Bitane daha turbobit link generator vardı yine THT de görmüştüm. Adım adım uyguluyorum 11 dakika yazıyor premiumda normal indirmede 2 saat 46 dakika yazıyor ama ben yinede 2 saat 46 dakikada indiriyorum. Artık inanmıyorum böyle programlara kusura bakmayın 5-6 tane denedim hepsinde aynı sonucu aldım belki seninki farklıdır ama artık denemek istemiyorum Lütfen alınma sözüm fakecilere :)

furkanakmann

Katılımcı Üye
26 Tem 2012
538
0
Cehennem
Program Siteye Bağlanıyorsa Ztn Program Bişey Yapmıyo Sadece Siteye Yönlendiriyo Baska Programlar Yapmaya Calıs Geliştir Kendini

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.