Primitive Technology ( İlkel Teknoloji )

Vasmin

Uzman üye
19 Şub 2016
1,029
4
Modern dünyaya ait sadece el kamerası ve şortu olan gencin ormanda çevreden bulduğu malzemelerle (taş, ağaç, sarmaşık, çamur) aletler yaptığı, barınak inşa ettiği videoları barındıran bir youtube kanalı.

Ormanda geçirdiği vakitler bir kanalda yayınlansa saatlerce izleyeceğim avustralyalı genç.hiç konuşmaması ve arka planda herhangi bir müzik olmaması insana izlerken ayrı bir his katıyor.​

Kendi başına sadece ormandan topladığı ekipmanlarla yaptığı bir evin örneği ;

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=_7985zBEM3o"]https://www.youtube.com/watch?v=_7985zBEM3o[/ame]​

Youtube Kanalını buradan bulabilirsiniz ;

Son düzenleme:

dolugre

Üye
7 Ağu 2012
149
0
Server
Bende gayet beğeniyorum, bence merak gidermek için izlenebilir; yaptıkları ileri değil de geriye dönük bir şey.

Vasmin

Uzman üye
19 Şub 2016
1,029
4
Bende gayet beğeniyorum, bence merak gidermek için izlenebilir; yaptıkları ileri değil de geriye dönük bir şey.

Evet , bu bir merakta olabilir , bir bilgide aslında hepimiz bir gün bu duruma düşebiliriz . Etkilli çözümleri var bu adamın o yüzden beğeniyorum.​

dolugre

Üye
7 Ağu 2012
149
0
Server
Evet , bu bir merakta olabilir , bir bilgide aslında hepimiz bir gün bu duruma düşebiliriz . Etkilli çözümleri var bu adamın o yüzden beğeniyorum.​

Umarım düşmeyiz hocam çünkü; yaşanabilir çevre ve ormanlar azalıyor.
Tabi dediğiniz gibi bunlar aslında bir bilgide. Nerede kullanacağım dememek lazım.

Vasmin

Uzman üye
19 Şub 2016
1,029
4
Umarım düşmeyiz hocam çünkü; yaşanabilir çevre ve ormanlar azalıyor.
Tabi dediğiniz gibi bunlar aslında bir bilgide. Nerede kullanacağım dememek lazım.

Bu bir kamp gezisi de olabilir bir başka yaşam formu'da gerçekten etkilendiğim bir çalışma sizlerle paylaşmak istedim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.