Pro Evolution Soccer 14-15-16-17 Kasma Sorunu

crystalx

Üye
19 Ağu 2017
126
0
arkadaşlar pes futbol oyunun bu dört sürümü benim pc de çok kasıyor. kasmaları önlemek için bildiğiniz öneri vs varmı acaba ?

pc özellikleri :

9dJRG5.png
 
Son düzenleme:

VVaggish

Katılımcı Üye
18 Eyl 2015
914
0
Türkiye
kascak tabı abı sısteme asagılamak gıbı anlama kesınlıkle benı ama sıstemın csgoda bıle 90 fps alır max

bırde oyunlar ıcın wın7 64 bıten stabılı pcden fazla anlamıyorsan anlıyorsan 10 pro 64 kur oyun modu acık olsun bende 17 var steamdan aldım 2gb 256 bıt r7 var 8 gb ram 4 ghz ıslemcı nfs deluxe te bazen kırılmalar oluyor dusun yanı :D
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.