PROÇEVİRİ 2.0 Full

tepebağlı

Yeni üye
9 Mar 2007
1
0
Kardeş şu rarın şifresini doğru verirmisin açmıyo.LÜtfen mesajıma cevap yaz.Çok lazım bu program.Ellerine sağlık ama şifreyi ayrı bi mesajda tekrardan yaz.
 

orna

Yeni üye
22 Ağu 2007
4
0
bunu buraya ekleyen akıllı sifresini vermeyi beceremedin herhalde buna bişey derler ama neyse
 

orna

Yeni üye
22 Ağu 2007
4
0
bu form da bu salaklarla ilgilenen yok mu en iyisi yabancı sitelerde işte program türk old. takıldık yoksa beş para etmez türk formları
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.