Prof Veya Amatör Futbol Oynayanlar <--

HİBAYK

Özel Üye
16 Mar 2017
1,245
126
Nevada
Arkadaşlar veya abilerim 2.5 Yıldır Amatör futbol oynuyorum çok iyi olduğumu söyleyenhocalarım var ama amatör kulüpte olduğum için bırakmıyorlar ve yeteneğimi gösteremiyorum

Okul Takımında Felan Bir çok kez oynadım takımdan lisansımıda aldım Önerebileceğiniz takım veya alt yapı felan varmı ? Kendimi dahada geliştirebileceğim yani git gide paslanacağım bir kulüp istemiyorum

27 Ocak 2016
62
0
Ankara
Bende senin gibi 4 yıldır amatör kulüpte oynuyorum Polatlı Spor bir dönem ankara 2.si olmuştuk sonraki dönemlerde amatör ligi ortalarda bitiyorduk 2. yılımda üniversite takımının alt yapısı gelmişti ilçemize beni ankarada oynatmak istediler kulüpten lisansımı aldım ama ailem o dönem küçük olduğumdan gidip gelemeyeceğimi düşündüğü için izin veremedi ve eski kulübümde devam ettim git gide paslanıyor
Benim tavsiyem ilk önce bir üniversite alt yapı takımı bul eğer varsa onun seçmeleri olur illa ki bizde olduğu gibi o seçmelerde seçilip ilerleyebilirsin Şimdiden başarılar kardeşim sana futbol hayatında

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Kardeşim bu işler böyle olmaz, takımı izlemeye gelirler o zaman kendini göstermen lazım yoksa gittiğin spor okulu seni sıradan bir takıma yollar yıldızın parlayacaksa bile ebediyen söner

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
Merhabalar,

Kendine güveniyorsan en üst birilerini bulup ona yeteneğini sergilemelisin yoksa bu kulüplerle kasedi başa sarıp devam edersin, uyarımı dikkate almanı tavsiye ediyorum.

Hayırlı forumlar

DarkHealler

Özel Üye
4 Eki 2015
8,058
6
izmir:)
4yil amator klupte oynadiktan sonra altay ,B gemc e kaleci olarak gittim dhasinra A pafa gecip kendimi sakatladiktan sonra futbol.hayatim sona erdi kedini kanitlamalisin ve mutlakki tabiri caizsse kendi kendini pazarlamalsin bulundugun sehirde illaki guzel bir klup takim vardir kendini atmaya calis

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.