profesyonel Androrat uzmanı aranıyor

pecorin09

Üye
2 Şub 2015
110
0
Arkadaşlar aylardır bu sorunla uğraştım bir süredir pes ettim. basında whatsapp ile yazı çıkınca tekrar foruma döndüm yine yardım alacaksam burda alacağımı biliyorum. Niyetim kötü değil :) güven duymak istediğim bir arkadaşın telefonunu bir ay kadar izlemek istiyorum. whatsapp mesajları lazım özellikle.
Kurban hakkında bilgiler:

s4 samsung telefon orijinal (büyük ihtimalle rootsz)
mobil veri kullanıyor ve sürekli
whatsapp ve facesini biliyorum (apk yi bu ikisi üzerinden atılabilinir)

bir sorun çıksa da "evet bendim kusura bakma" der sorunu halledebilirim :)

Benim bilgiler ise

Zyxel modem (port açmakta en çok sıkıntı çekilen modem ki ben açamadım )
İphone 6 plus-iphone 5 ( çin malı ikisi de rootlu)
mobil ve ağ veri ikisi de var.

bu bilgilerden hareketle denenmiş test edilmiş bunu yapmış bir profesyonel arkadaşın yardımı gerekiyor.

Taquero44

Üye
24 Eki 2013
128
0
Stalingrad
Hacı port çok önemli local ağdaysan porta gerek yok ama eğer internet üzerinden bağlanacaksan port olmadıgı taktirde hiçbirşey yapamazsın ve zxyel modem kullanıyorsun port açamamanda doğal git mdoem değiştir desem heralde hayatım boyunca sölediğim en mantıklı cümlelerden birisini kurmuş olurum öyle söyleyim.

pecorin09

Üye
2 Şub 2015
110
0
Hacı port çok önemli local ağdaysan porta gerek yok ama eğer internet üzerinden bağlanacaksan port olmadıgı taktirde hiçbirşey yapamazsın ve zxyel modem kullanıyorsun port açamamanda doğal git mdoem değiştir desem heralde hayatım boyunca sölediğim en mantıklı cümlelerden birisini kurmuş olurum öyle söyleyim.

evet modem değiştirmeliyim inan gerçekten port açmak için başka seçeneğim yok gibi. servisle görüştüm uzaktan bağlandılar onlar dahi port açamadılar. yine forumdan bir arkadaş bağlandı port açmayı başaramadı bu zyxel modemlerin genel özelliği mi yoksa ben mi beceremedim bilmiyorum gerçi bilgim çok fazla değil. Hangi modem almamı önerirsin port açma konusunda?

pecorin09

Üye
2 Şub 2015
110
0

local ağ sormuşsun kendi internet bağlantım var. ttnet.

pecorin09

Üye
2 Şub 2015
110
0
Denedim test ettim dostum, ama tam Nerede yardim istediğini anlayamadim. Acarsan yardimci olacagim

dostum özetle şunu söyleyeyim. Bir arkadaşın telefonuna girmek istiyorum. Amacım sadece arkadaşın güvenirliğini test etmek başka birşey değil. Hani ortaya çıksa da benim der tatlıya bağlanabilecek bir durum. Arkadaş samsung s4 kullanıyor. onun telefonunu alıp kurma gibi birşansım yok. Ancak whatsap veya facebook üzerinden ratı resim mi başka birşeyle sizler daha iyi bilirsiniz bu iki kanal yoluyla atabilirim. Sadece bana şu bilgileri versin yeter:
Sms, gprs, ortam dinleme, telefondaki resimler, arama kaydı ,oluyorsa ve tabiki en önemlisi whatsapp mesajları. Yardımın kesinlikle unutulmaz hele bilhassa beş altı aylık uğraşılarımı dindirmen anlamında büyük iyilik etmiş olursun özelden mesaj attım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.