Profesyonel download

KaQs

Üye
24 May 2008
148
0
37
KaQs

MERHABA ARKADAŞLAR

Öncelikle hoşgeldiniz Sizlere Çok İşinize yarayacak Bir Program Sunuyorum Tamamen ProfesyoneL Bir pro HEMDE TÜRKÇE....

Açıklama
RapidShare Dosya indirirken Bizi Bekletiyor ve Modeme Reset Atmak Zorunda kalıyoruz Bu işlemi Biz Uyurken Pro Kendi halledecek Siz Kaçıncı Rüyanızı Görürken O sizin İçin dosyaları Download edecek...

..::NOT::..
Formu Araştırırsanız Ben Her önüme gelen Programı Sizlerle Paylaşmıyorum
Önce Denerim İşe Yarıyorsa paylaşırım Çünkü Sizler Benim Kardeşimsiniz SAYGILARIMLA
::.. KaQs..:::

Anlatıma Başlıyorum....

1-Yapılandırma Ayarlarından Basit Görünümü Seçiyoruz...

1.Resim -1-
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 798x640.

2-RouterIp'niz.Otomatik OLarak Yazar.Yazmassa El İle Yazınız...
3-Kullanıcı adınızı Yazıyorsunuz. Not : AirTies Modemlerde Boş bırakılabilir...
4-Modemin Şifresini Yazıyoruz...
5-Tekrar Baglan Kaydedici'ye Tıklayalım Ve Devam Edelim...

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 618x602.

6-Başlata Tıklıyoruz...

7-Bu Açılan Küçük Pencereyi Asla Kapatmıyoruz...
8-Burdan Giriş Yapıyoruz...

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1108x663.

9-ARAÇLAR'a Tıklıyoruz...
10-Bu Küçük Pencereyi Asla Kapatmıyoruz...
11-Yeniden Başlat' a Tıklıyoruz Ve Modemimiz Yeniden Başlatılıyor...

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1011x513.

12-Bu Pencereyi Hala Kapatmıyoruz
smile.gif
...

13-Modemi Yeniden Başlattıgımızda Baglantı Kısa Bi Süre Gidiyo...
14-Yenileye Tıklıyoruz Ve Biraz Bekliyoruz...

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1071x509.
7.Resim -15-16- This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 839x629.

Test-Tekrar Baglan Testine Tıklayarak Tekrar Baglanma Ayarlarımızı Test Edelim...

8.Resim -Test-

Test Sonucu- Tekrar Baglanma Başarılı Oldu.Bundan Sonra RapidShare vb.Sitelerden Bi PArt İndirdikten Sonra Modem Otomatik Olarak Resetlenecektir.Umarım Anlatımım Bi İşinize Yarar...Hadi Bakalım Kolay Gelsin Size...Bol PArtlı Oyunlar İndirmek Dilegiyle
biggrin.gif

9.Resim -Sonuç-

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768.

LİNK >>>
http://jdownloader.org<<<<
+++ REP VERMEYENİN Bu ANLATIMA KAYNANASI ÖLMESİN BAŞINDA KALSIN :)

€MEGE SAYGI

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.