Profesyonel Karinca Hosting Firması Scripti

darkworior

Üye
19 May 2018
80
0
Şanlıurfa
SELAMUN ALEYKÜM GÜZEL İNSANLAR BUGÜN PROFESYONEL KARINCA HOSTİNG SCRİPTİNİ SİZLERLE PAYLAŞACAĞIM
ÇOĞU ARKADAŞIMIZ PHP HOSTİNG SCRİPTİ ARIYOR BULAMIYOR , WHMCS-DEN DE ANLAMAYANLAR İÇİN ÇOK İYİ BİR SİSTEM.
*

Scriptin Kurulumu
İlk olarak konunun altında bulunan*dosyaları indir*butonuna tıklayarak gerekli dosyaları indiriyoruz.

İndirmiş olduğumuz*RAR arşivi*içerisinden*Scripti*Dosyaları* ve*SQL*klasörünü çıkartıyoruz.

Kendimize cPanel’den bir veritabanı oluşturuyoruz.

Daha sonra SQL oluşturduğumuz veritabanına*PhpMyAdmin ile bağlanıyoruz ve SQL klasörü içerisindeki*.sql dosyasını*oluşturduğumuz veritabanında*içeri aktarıyoruz.

ayar.php*dosyasını açıyoruz içerisine veritabanı bilgilerimizi giriyoruz.

config.php*dosyasını açıyoruz içerisine veritabanı bilgilerimizi giriyoruz.

ryayar/ayar.php*dosyasını açıyoruz içerisine veritabanı bilgilerimizi giriyoruz.

ryayar/config.php*dosyasını açıyoruz içierine veritabanı bilgilerimizi giriyoruz.

Son olarak*Scripti*Dosyaları*içerisindeki tüm dosyaları sunucumuza atıyoruz ve kurulum bitti.
Scriptin Kullanımı
Script kurulum işlemi başarılı bir şekilde bittikten sonra

siteadresi/admin*adresini kullanarak admin paneline bağlanabiliriz

Admin Kullanıcı Bilgileri:

Kullanıcı Adı*: admin
Şifre*: demo

İNDİRME LİNKİ :* [COLOR="Red [URL="https://tik.lat/R4I34"] VT

Son düzenleme:
27 Ocak 2019
183
0
Merhaba Değerli Tht Üyeleri ornek ben yaptim Aslan Sunucum - İnternet Hizmetleri site admin paneli icinde /admin yazip kullanıcı adı aslansunucum sifre : Mbbi2019 deneyebilirsiniz ama ben begenemedim admin paneli cünkü cs 1.6 paneli benziyo adam belki tema kullanır arkadaslar

CagriSen01

Yeni üye
30 Haz 2018
15
0
Parse error: syntax error, unexpected end of file, expecting variable (T_VARIABLE) or ${ (T_DOLLAR_OPEN_CURLY_BRACES) or {$ (T_CURLY_OPEN) in /home/**/public_html/ryayar/ayar.php on line 3
bu hatayı veriyor hocam

iLab

Uzman üye
15 Mar 2018
1,305
0
Ankara
Merhabalar,konuya biraz daha özen gösterip resimlerle anlatımı güçlendirirseniz üyelerimize faydası olacaktır.İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.