Profesyonel Oyun Yapma Video Dersli !

27 Mar 2012
189
0
Ankara
Merhaba Arkadaslar,
Bu Yazımda Sizlere pc,online xbox vb gibi platformlarda oyun yapmayı anlatıcam.
Çok Çalısılırsa Metin2,Cod vb oyunlar yapılabilir.

Onecelikle Oyun Motorumuz Olan Unity 3D İndirelim.

Bu Program Çok Kolay Bir Programdır Neyse Uzatmadan Dersleri Veriyim.

DERS 1:

Unity 3D terrain Oluşturma Ve Boyama Dersi

DERS 2:

Unity 3D Terraine Dağ Ve Ağaç Ekleme Dersi

DERS 3:

Unity 3D Araziye Deniz Ekleme

DERS 4:

Unity 3D Araziyi Bitiriyoruz Arazi Ünitesinin Son Dersi :)

DERS 5:

Unity 3D Directional Light Kullanımı

DERS 6:

Unity 3D Point Light Kullanımı

DERS 7:

Unity 3D GUI Texture Kullanımı

DERS 8:

Oyuna Model Eklemek

İŞTE BUKADAR ARKADASLAR ALINTI DEĞİLDİR SADECE VİDEOLARI BN ÇEKMEDİM DİĞER HERSEY LİNK YAZI FLN BANA AİT TEŞEKKÜRÜ ÇOK GORMEYİN.

check10

Yeni üye
16 Ağu 2012
9
0
usta keşke sen cekseydin aadam anlatmıyorki resmen kendi yapıyor bize öğrettiği yok sadece izlettiriyor :D

mbk69

Katılımcı Üye
18 Nis 2012
483
0
Bayburt
Çok sağol her sitede aradım ama bu kadar bilgiye ulaşamadım kardeşim benimle iletisime geçermısın ? Bana model yapmayı öğretirsen sevinirim (Tabi biliyorsan eğer :) )

mbk69

Katılımcı Üye
18 Nis 2012
483
0
Bayburt
Vay bee ne zaman geçti. Şimdi profesyonel unity de coderlik yapıyorum :) Kardeşim o terrain derslerini 1 derste anlatabilirdin. en fazla 5 dakka sürerdi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.