!!Progeamcı Abiler Ve THT Ailesi!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bayfeat

Üye
7 Tem 2008
57
0
meraba önceliklele konuyla ilgilenlere ben şunları bilmek istiyorum bilgisayarımdan girilen şifreleri öğrenmek istiyorum örnek(Deep Freeze,) vs mesela bi link vereyim (http://www.turkhackteam.net/turkhackteam-ar-ge-tim/525762-aquates-local-logger-100-fud.html)arkadaşımız bi kellogger yapmış ve şifre koymuş programın yapımında konulmuş bir şifre bu bunu anladım. mesela bazı programlar vardır şifreyi kendimiz belirleriz işte o programlar şifreleri bilgisayarda nerelere kayıt yapar ? örnek deepfreeze şifreyi kendimiz belirleriz. msn,facebook,metin2 vs gibi bilgisayara şifre felan kaydetmez kendi veritabanında bulundurur peki bu veri tabanlarına sızacak bir program varmıdır yada kodlaya bilirmisizniz? bilinler bu konuyla ilgilenirmi. şididen teşerkürler.

bayfeat

Üye
7 Tem 2008
57
0
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:zaten bu sitede konu açma problemi var birdaha bu sitede "konu açma,yorum,teşşekkür,alıntı" vs kesinlikle böle bir şey yapmıcam başkalarının paylaştıklarına yorum yazınca kimşe birşey yapmıyor ama konu acınca direk engeller çıkıyor. Kolay gelsin size.

veyselaydin

Katılımcı Üye
12 Ocak 2011
368
0
Ankara
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:zaten bu sitede konu açma problemi var birdaha bu sitede "konu açma,yorum,teşşekkür,alıntı" vs kesinlikle böle bir şey yapmıcam başkalarının paylaştıklarına yorum yazınca kimşe birşey yapmıyor ama konu acınca direk engeller çıkıyor. Kolay gelsin size.

hemen alınganlık yapmışsın ama forumun düzene girmesi ve sorunlarına daha kolay yardım alabilmen için sorunlarını yardım merkezine aç...

General Darknes

Uzman üye
15 Ağu 2008
1,364
10
Tamam konu krizini daha fazla uzatmayın.

Hangi tarayıcı kullandığına bağlı arkadaşım firefoxta bütün şifreleri fln görebiliyosun.En güvenlileri opera onda zor bulursun.Firefoxu karıştır biraz kendin bile bulursun.İE kullanmadığım için onunu hakkında bi yorum yapamıyıcam :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.