program açma lütfen okuyun!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

11sa11

Katılımcı Üye
15 Şub 2011
310
0
arkadaşlar lütfen bu konu çok önemli şimdi aşagıda anlatıcam

Şimdi bir oyun hilesi var şöyle

Öncelikle hileyi indiriyorsunuz
sonra dosyayı açıyorsunuz(.exe)

üye girişi yapıp hackı açıyorsunuz aktif ediyorsunuz sonra oyunu açıyorsunz hack kendini oyuna inject ediyor ama üyelik sınırlı 6 saat

Benim yapmak istedigim şu bu hile kendini oyuna inject ediyorsa içinde mutlaka bi .dll dosyası olması lazım dosyayı açıp bunu almamız mümkünmüdür?

Lütfen yardım edin bu çok önemli bir konu

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
bu programlara fazla güvenme genelde bu programı yapan beleşe enayilikten yapmaz oraya girdiğin tüm bilgiler illaki o programı yazan kişinin eline ulaşır fakat ellemez önce sen baya bi level kas ondan sonra hemen adamın elinden uçar gider programı yazana..

konuyada baktım böyle birşey mümkünmü bilmiyorum önceden böyle bişey yoktu fakat şimdi mümkün olucanı sanmasamda illaki vardır bi yolu

11sa11

Katılımcı Üye
15 Şub 2011
310
0
kardeşlerim siz beni anlamadınız ben sadece programı açmak istiyorum içindeki kodları almak istiyorum başka bi derdim yok

11sa11

Katılımcı Üye
15 Şub 2011
310
0
yok sadece .exe var ona tıklıyorsun üye girişi yapıyorsun sonra o kendini oyuna inject ediyor ama yabancıda ben onu türkte kullanmak için açmak istiyorum ya programı sadece açmak başka bişey yapmak istemiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.