Program Crackleme / Parali Programlari Crackleme

JustSmilee

Katılımcı Üye
15 Eki 2011
708
0
Internet üzeriden 15-30 günlük kiralama seklinde satilan programlar oluyor.KOPlugin gibi.
Bu Programlari crackleyip kullanmak mümkün mü ?
Programlar aylik veya haftalik olarak satin aliniyor.

Cracklemek mümkünse yardimci olabilecek varmi

21 Ocak 2019
235
1
Dünya
Mümkün Dostum Ama Kodlama ve Reverse Engine Öğrenmen Gerek vb.net veya C İse Kolayca Yapabilirsin Dostum .net reflektor ile kodları bulup sunucu bağlantısını keser veya kendi sitene bağlarsın lisans verisi varsa ordaki if komudunu sil olcaktır.

JustSmilee

Katılımcı Üye
15 Eki 2011
708
0
Deniyecegim Tesekkurler !

Yalniz programda serial key istemiyor.
Programi kullanmak icin 5-10-15 gunluk almak gerekiyor.
Epin almak gerekiyor kullanmak icin

Moderatör tarafında düzenlendi:
21 Ocak 2019
235
1
Dünya
Fark Ettiğime Göre Bu Uygulama Basit Bir C# Sistemi İle Yapılmış Gibi Duruyor. oyun hilesi anladıma göre Aklıma Birşey Geldi Anlayan Desin :) hadi biraz ipucu f** sunu**** ile ilgili
Kardeşim Bu Oyun Galiba Memory(Ram)Üzerinden Bu Kadar hile Yapmaları İçin Ya Kurucu Olcaklar yada güvenlik duvarı düşük olcak

Son düzenleme:

JustSmilee

Katılımcı Üye
15 Eki 2011
708
0
Uygulama Ne İşe Yarıyor ?

Genel özellikler
Knight Online Pvp Serverlerde kullanilan hile.
Oyun icinde satilan özellikleri daha makul bir fiyata satiyorlar gibi bisey.
Sadece oto kutu icin yapmak istiyorum ama oyunda para ile satilmakta.

Acaba programin icerigini alip kendimiz benzeri bi program yapamazmiyiz ?
Serverlarin korumalari oluyoro korumalari gecmeyi basarmislar.

Fark Ettiğime Göre Bu Uygulama Basit Bir C# Sistemi İle Yapılmış Gibi Duruyor. oyun hilesi anladıma göre Aklıma Birşey Geldi Anlayan Desin :) hadi biraz ipucu f** sunu**** ile ilgili
Kardeşim Bu Oyun Galiba Memory(Ram)Üzerinden Bu Kadar hile Yapmaları İçin Ya Kurucu Olcaklar yada güvenlik duvarı düşük olcak

Zamaninda ücretsiz sekilde yayinlaniyordu ama artik ücretsiz sekilde veren olmamakta :)

dnSpy i indirdim.
sihot.exe diye bisey var onu aciyorum ama icinde sadece
-DOS Header
-FileHeader
-Optional Header
-Sectin #0 .text
-Section #1 .data
-Section #2 .rsrc

Youtubeden video izledim ama bu dosyalara benzer dosyalara rastlamadim :/

MS Visual Basic 5.0-6.0 EXE kullanilarak yazilmis

Moderatör tarafında düzenlendi:

red01

Yeni üye
25 Ara 2006
12
0
Bu tarz programlar genel de site ile kopru gorevi goruyor.
Yani tamamen calisir halde bir hile programi sizlere verilmiyor.
Calismasi icin gerekli degiskenleri siteye basariyla login olunca cekiyor ve ya direkt site uzerinden okuyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.