Program İstek Paylasım Bölümü Yeni !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alipasali

Yeni üye
1 Ocak 2009
5
0
slm arkadaşlar yeni pc aldım ama sistem vista ve çok kısıtlıyor her şeyi sizden ricam xp home veya proffesıonel göndeririseniz çok sevinirim not:legal şifreside olursa çok memnun olurum...

şimdiden yardımlarınıza tşk ederim.......

alihandora

Üye
18 Kas 2008
181
0
S.a arkadaşlar Bana Windows sidebar ve vista görünümlü xp ekran koruyucu lazım .

şimdiden teşekkürler

alfo24

Yeni üye
1 Şub 2008
1
0
Merhabalar.. sizden bir ricam olacaktı. Bu sene mezuniyet yıllığı yapmak istiyoruz ama program bulamıyoruz.. Yardımınıza ihtiyacım var. Bir tane sitede var. Erensoft Yazılım ve Bilgisayar Hizmetleri : Cd Yıllık Dvd Yıllık okul yıllığı mezuniyet yıllığı öğrenci yıllığı üniversite yıllığı cd dvd yıllık kağıt yıllık matbaa yıllığı matba yıllık yillik bu sitede örneği var. Hatta demosu bile var. www.erensoft.com/download/yillik.iso yalnız bu programı bulamıyorum. Bana yardım etmenizi tüm samimiyetimle istiyorum.. Allah sizden şimdiden razı olsun..

P@n!ck

Yeni üye
26 Nis 2009
26
0
yaa rapidshare den 1den fazla herhangi bişey indirmek istiyorum programını bulurmusunuz

saunna

Yeni üye
24 Nis 2009
16
0
sa. sınden xpcspy pro 3.0 ustu full programı bulabılırsen sewınırım. sımdıden tesekkurler .

saunna

Yeni üye
24 Nis 2009
16
0
mrsafak sa. easy recover programı war bu sıtede mewcut senın sını gorur sanırım...

saunna

Yeni üye
24 Nis 2009
16
0
p@n!k sa kardesım bı program war ama be kullanmadım bu sıtede mewcut o program ısını gorur sanırım...CryptLoad-1_1_.0.4_By_TeasLeerapıtshareerror hatası cozumu

saunna

Yeni üye
24 Nis 2009
16
0
p@n!k kardesım yanlız bu program senın ıcn hesaplama felan yapıyo 15 dk beklıyo sure dolunca senın yerıne ındırıyo. senın yapman gereken ındırecegın dosya adlarını lınklerını bu program yazman kolay gelsın..

cetin71

Yeni üye
15 Nis 2009
31
0
slm bana internet olmadan evde lyapy bi server oluşturup yani local host kurmak için bir program önere bilirmisiniz şimdiden joomla internet olmadan çalıştıra bilcek bi program arıyorum

CoDeRMaNn

Uzman üye
27 Nis 2009
1,413
0
Türkiye Cumh
Komutanım armadığım site kalmadı ben su 2 Programı istiyorum heryerde linkleri kırık indiremedim acil lazım bu bana

1 program> Command Special Dav Scan and Manager

2 Program>Googler v1.0-Resultado

Komutanım acil lazım ben bi sağam link bulup indiremedim

onlinebow1

Katılımcı Üye
20 Ocak 2009
571
0
S@K@RY@
kolay gelsın arkadaslar ben sole bı program duymustum ÖRN:format atılmıs makıneye tekrar wındows kurulmus dıyelım hatta bu format olayı ıkı yada uckere olmus dıyelım ılk formattakı kaybedılen yada dıger formatlarda kaybedılen werılerı kurtaran bı program bı pc sırketınde wardı we benım yanımda adamdan bı program ıcın 1mılyar para aldı okadar buyuk hhedeflerım yok ama sadece cekılen resımlerım ıcın ıstıyorum eger bole bı proram bılen yada elınde olan warsa bana mesaj atabılır sımdıden tesekkur ederım herkese kolay gelsın

filash belleğe at çok super bir program :d

safkoylu

Yeni üye
2 May 2009
6
0
S.a öncelikle ben keylogger'ın dosyalara baglanmasını ögrenmek istiyorum .
Ders seklinde resimli veya video hazırlayabilir misiniz ?

felix_osh

Yeni üye
28 Nis 2009
1
0
Arkadaşlar selamlar,bana lingvo12 full (rusca-Türkçe sözlük) lazım.crackli serialli olursa daha bi makbule geçer.şimdiden teşekkürler

mcgani

Yeni üye
24 Şub 2009
11
0
arkadaşım dosya şifreleme içinen kolay yol en basitinden winrar veya winzip le arşive ekle de ordan yukardaki menülerden gelişmiş orda sağ ortada sıkıştırma ve parola ayarla var ordan parola ayarlayı seç şifreyi ver tmmdır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.