Program İstek Paylasım Bölümü Yeni !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hocam78

Adanmış Üye
10 Şub 2008
6,192
90
heran her ye
merhaba arkdaşlar bana yasaklı sitelere girebileceğim bir program lazım....
Bu konuda bir çok program tavsiye edildi Örnek...Antiban, Tree Walk,Twdns gibi...ama hiç biri işe yaramadı...

Kesin olarak bu sitelere girebileceğim bir program var mı ilgilenirseniz çok makbule geçcek....
Biliyorsunuz telekomun son yıllardaki yeni modası web sitelerine erişimi engellemek.
Peki bu sorunu nasıl aşabilir?Yani telekomun engellediği sitelere nasıl giriş yapabiliriz?(Uzun göründüğüne bakmayın ,herkesin anlıyabilmesi için adım adım anlattım )
Çözümü gayet basit.Şimdi adım adım aşşağıdakileri uygulayın.
1.Başlat–>Denetim masasına ve daha sonrada Ağ bağlantılarına girin.
2.Burda karşınıza “Yerel ağ bağlantısı” çıkacak.Bunun üzerine sağ tıklayıp özellliklere girin.
3.Karşınıza “bu abğlantı aşşağıdaki öğeleri kullanır” şeklinde bir yazı çıkacak bu yazının altında bulunan “İnternet Erişim Kuralları (TCP/İP)” ye tıklayın.
4.Ve son işlem.Karşınıza pasif durumda olan şu seçenek çıkacak”Aşşağıdaki DNS sunucu adresini kullan”.Bunun solundaki kutucuğa tik işareti koyun ve “Yeğlenen DNS sunucusu yazan yerin karşısına şu numarayı yazın 4.2.2.1 .Ve daha sonra Tamam diyip pencereleri kapatın.
Çalışıp çalışmadığını test etmek için telekomun engellediği herhangi bir siteye(örneğin megaupload.com gibi) giriş yapın.
Gördüğünüz üzere site gayet güzel açılıyor.

sSTRESs

Üye
29 Eyl 2008
172
1
YYha bana sitede bulrusnuz dediler ama aradım taradım bulamadım Putty Progrmını koyabilirmisinz acaba

mehmet.7182

Yeni üye
5 Haz 2008
21
0
arkadaş öncelikle selamlar bana ihale otomsayon sistemi yani ihale hazırlama proğramı lazım internette bi sürü var ama lisansız lisanslı olursa sevinirim yapacağınız yardımlardan dolayı şimdiden teşşekkürler mail atsan da olur mail adresim [email protected]

2 Eyl 2008
52
0
selamlar umarım iyisinizdir bi konuda rahatsız ettim sizi... ben adobe after effect professional full istiyorum..

daha önce indirdim 2 günümü harcadım professional yazıyordu ama malesef standart versiyonunu indirmişim..adobe after effect cs3 professional full bulabilirsen minnettar olurum hocamm....

hakkın ödenmez inş bulabilirsin...torrent vb tek link te olabilir..

sinox79

Üye
21 Kas 2007
53
0
arkadaşlar ben dvd ye nero 8 ile veri yazdırdım ancak bu dvd nin içini göremiyorum ULTRA ISO PREMİUM PROGRAMINI KURDUM YİNE GÖREMEDİM dvd nin bilgisinde toplam byt 0 boş bayt 0 di
ye tazıyor. bana acil program desteğinde bulunurmusunuz

hocam78

Adanmış Üye
10 Şub 2008
6,192
90
heran her ye
selamlar umarım iyisinizdir bi konuda rahatsız ettim sizi... ben adobe after effect professional full istiyorum..

daha önce indirdim 2 günümü harcadım professional yazıyordu ama malesef standart versiyonunu indirmişim..adobe after effect cs3 professional full bulabilirsen minnettar olurum hocamm....

ae_cs3_3in_boxshot.jpg

işte Karşınızda Adobe After Effect bu program sayesinde vidyolarınıza her türlü efekti koyabilirsiniz... Ateş, Işın Kılıcı , Duman, Patlama vb.
effektler yapabilirsiniz...

http://www.rapidshare.com...30024516/AAECS3.part1.rar
http://www.rapidshare.com...30025352/AAECS3.part2.rar
http://www.rapidshare.com...30026187/AAECS3.part3.rar
http://www.rapidshare.com...30027066/AAECS3.part4.rar
http://www.rapidshare.com...30027824/AAECS3.part5.rar
http://www.rapidshare.com...30027864/AAECS3.part6.rar

Cr@ck :
http://www.rapidshare.com...es/30065131/AAECS3crk.rar

sifre - www.wtalk.org

hocam78

Adanmış Üye
10 Şub 2008
6,192
90
heran her ye

eğer programıı silmediysen sana serial

Birkaç serial;
1023-1586-7233-7189-9068-1116 <<<(denendi sağlam)
-----------------------------------------
1023-1086-7233-7189-9068-1164
1023-0243-7723-5312-4519-4078
1023-0687-24-18-4741-3688-1185

hocam78

Adanmış Üye
10 Şub 2008
6,192
90
heran her ye
arkadaşlar bana adobe photoshop lazım lütfen ücretsiz bir upload
Adobe firmasının ürettiği, Adobe ailesinin resim işleme, tasarım ve entegre işlemlerle donatılmış bir aracı olan “Adobe Photoshop”, işleri grafik üzerine olan veya bu konuya ilgi duyan kişilerin kullandığı profesyonel bir resim düzenleme yazılımıdır. Vektörel yönü zayıf olan Photoshop özellikle fotoğraflar üzerinde oynama yapılacaksa uygundur.

Arayüzü, kullanımı kolaylaştırmak için basit tasarlanmıştır (bazı ünlü firmalar bile çok iyi olduğu için Photoshop’un arayüzünü kopyalayıp kendi yazılımlarına adapte ettiler).

Photoshop katmanlarla çalışan bir yazlılımdır, üzerinde çalıştığınız resim bir çok katmandan oluşabilir ve bu katmanlar üzerinde ayrı ayrı işlem yapabilirsiniz (renk, ışık, şeffaflık... ayarlarını değiştirme). Ayrıca filtreleri kullanarak resimler üzerinde normalde yapması vakit alan işlemleri kolayca yapabilirsiniz. Bu filtrelerden bazıları internette ücretsiz olarak dağıtılırken bazıları da satılmaktadır. Beraberinde getirdiği rötuşlama (bu konuda çok yetenekli), çizim, boyama ve web araç grupları ile Photoshop herhangi bir resim düzenleme işlemini profesyonelce yapmanızı sağlar.

Photoshop ‘un en güzel özelliklerinden biri de web için resim çıktısı verebilmesidir. Bu sayede web için optimize edilmiş, mümkün olan en küçük boyut ve en yüksek kalitede çıktılar elde edebilirsiniz. Eğitim yazılımlarınızda kullanacağınız resimleri de “web için” seçeneğiyle üretirseniz bu yazılımınızın (internet üzerinden yükleniyorsa) boyutunun gereksiz yere büyümesini engelleyecek bu sayede kullanıcılar uzun süre eğitimin yüklenmesini beklemeyeceklerdir.

Photoshop ‘un bir diğer güzel özelliği ise çeşitli renk modlarında çalışmaya izin vermesidir. Hazırladığınız doküman matbaada basılacaksa ona uygun renk modunda çalışarak çıktının kalitesini artırabilirsiniz. Ayrıca renkli bir resmi çok kaliteli bir biçimde siyah beyaz yapabilirsiniz.

Photoshop ile birçok resim formatında çalışabilirsiniz, fakat kendi kullandığı resim biçimi PSD dir. Bu biçim sizin bütün

https://tik.lat/izAsg

serial

1045-1087-2830-5835-3375-2644
1045-1083-4312-9646-0228-9319
1045-1082-8549-8743-6132-5157

hocam78

Adanmış Üye
10 Şub 2008
6,192
90
heran her ye
arkadaşlar ben dvd ye nero 8 ile veri yazdırdım ancak bu dvd nin içini göremiyorum ULTRA ISO PREMİUM PROGRAMINI KURDUM YİNE GÖREMEDİM dvd nin bilgisinde toplam byt 0 boş bayt 0 di
ye tazıyor. bana acil program desteğinde bulunurmusunuz

cd yazarken bi yanlıışşlıık yapmıışş ola bilirsin tekrar yazmayıı dene

12 Nis 2008
232
1
Spector Pro
Ziyaret edilen websiteler ve bu sitelerde gezinti esnasında okunanlar, izlenenler kaydedilir.
MySpace ve Facebook 'ta ziyaret edilen profiller ve görüntülenen resimler kayıt altına alınır. Ayrıca Facebook mail adresi, şifresi, gönderilen ve alınan mesajlar da ayrıca kaydedilir.
Klavyede basılan her tuş kaydedilir ( kullanıcı adı, şifre vs.)
Karşılıklı olarak anında mesajlaşma ve sohbetler kaydedilir.
( MSN Messenger , Gtalk, Yahoo Messenger, Facebook Chat ...)

Gelen ve gönderilen elektronik postalar görüntülenir ve kaydedilir. (Hotmail, Yahoo Mail, Gmail...)
Bilgisayarda çalıştırılan her program takip edilir.
Google , Yahoo, AOL gibi arama motorlarında neler arandığı kaydedilir. Amazon, eBay gibi sitelerde hangi alışverişler yapıldığı izlenir.
Sizin önceden belirlediğiniz uygunsuz siteler ziyaret edildiğinde veya yine sizin belirlediğiniz uygunsuz kelimelerden biri kullanıldığında Spector Pro, o an için daha detaylı kayıt işlemi yapar.
İstemediğiniz kişilerle MSN Messenger gibi programlarla konuşulması veya istenmeyen websitelerin ziyaret edilmesi engellenir.

bi sitede gördüm bulabilirmisiniz acaba

hocam78

Adanmış Üye
10 Şub 2008
6,192
90
heran her ye
Spector Pro
Ziyaret edilen websiteler ve bu sitelerde gezinti esnasında okunanlar, izlenenler kaydedilir.
MySpace ve Facebook 'ta ziyaret edilen profiller ve görüntülenen resimler kayıt altına alınır. Ayrıca Facebook mail adresi, şifresi, gönderilen ve alınan mesajlar da ayrıca kaydedilir.
Klavyede basılan her tuş kaydedilir ( kullanıcı adı, şifre vs.)
Karşılıklı olarak anında mesajlaşma ve sohbetler kaydedilir.
( MSN Messenger , Gtalk, Yahoo Messenger, Facebook Chat ...)

Gelen ve gönderilen elektronik postalar görüntülenir ve kaydedilir. (Hotmail, Yahoo Mail, Gmail...)
Bilgisayarda çalıştırılan her program takip edilir.

4p295cz.jpg

PROGRAM BİR BİLGİSAYAR AKTİVİTE KAYIT PROGRAMIDIR.PROGRAM BİLGİSAYARDA AÇILAN UYGULAMALAR,CHAT YAPILDIYSA HERİKİ TARAFIN YAZDIKLARI,ZİYARET EDİLEN WEB SİTELERİ,ALINAN VE GÖNDERİLEN E-MAİLLER,KLAVYEYLE YAZILAN TÜM DÖKÜMANLAR,P2P AKTİVİTELERİN VARINCAYA KADAR HERŞEYİ KAYDEDER,İSTERSENİZ BELİRLEDİĞİNİZ SÜRELERDE EKRAN GÖRÜNTÜSÜ KAYDEDER.AYRICA KELİME DUYARLILIĞI ÖZELLİĞİ VARDIR.BAZI KELİMELER(MESELA ***,OĞLAN V. YAZILDIĞINDA ÖĞRENMEK İSTİYORSANIZ VE SİZ BAŞKA BİRYERDE İSENİZ BU KELİMELER YAZILDIĞI ANDA SİZE BELİRLEDİĞİNİZ E-MAİL ADRESİNE HEMEN BİLGİ VERİR VE PROGRAM ŞİFRE KORUMALI OLUP ÇALIŞTIĞINDAN SİZDEN BAŞKA KİMSENİN HABERİ OLMAZ.

---Buradan İndirin---

Alternatif Serialler İçin Tıklayın...

serial :4520Q-B09500-40052
4420V-V00127-25961
4320R-X00105-02335
6344W-Z42434-44215

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.