Program İstek Paylasım Bölümü Yeni !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kukumau

Yeni üye
7 Eyl 2008
5
0
kardeş çok şağol ama bunlar bende vardı. bana 2007 türkçe eğitim cd lazımdı igilendiğin için tekrar teşekürler.

0k4n

Yeni üye
24 Eki 2008
15
0
yha arkadaslar benim pcde cok kvurus var tavsiye edecegıız bir antivurus varmııııı???

hocam78

Adanmış Üye
10 Şub 2008
6,192
90
heran her ye
yha arkadaslar benim pcde cok kvurus var tavsiye edecegıız bir antivurus varmııııı???

2mxfiwz.jpg

Norton ailesinin 2009 ürünleri, tarama motorundan kullanıcı ara yüzüne kadar çözümün neredeyse tümüne yaygınlaştırılan 300 yenilik sayesinde mümkün kılınan "sıfır-etkili" (zero-impact) performans amacına uygun olarak tasarımlanmıştır. Ürünlerin beta versiyonları özellikle "bir dakikalık kurulum," "pazarın en hızlı koruma güncellemeleri" ve "önde gelen rakiplerinin kullandıklarının yarısından daha az bir hafıza kullanımı" gibi temel metriklerin izlenmesini hedeflemektedir.

Sıfır etkili performans amacını mümkün kılan en kritik özelliklerden birisi olan dosyaların taranması gereksiniminin azalmasını sağlayan Norton Insight adlı yeni teknoloji aynı zamanda pazar için de bir ilki oluşturuyor. Norton Topluluğu'nun (Norton Community) üyelerinden gelen milyonlarca veriye göre Norton Insight, Norton güvenlik ürünlerinin, genel olarak birçok bilgisayarda bulunan ve istatistiksel olarak da "güvenli" kabul dilen dosyaları tekrar taramasına gerek bırakmıyor. Patch mevcuttur.

Boyut: 57,3 MB

http://rapidshare.com/files/14922390...urity_2009.zip

bYakuza

Yeni üye
3 Ağu 2008
6
0
arkadaşlar winzip de 40.2 MB bir dosyayı sıkıştırmak istedim ama dosya 38.8 MB sıkıştırmış normal mi?
pc resimleri,videoları,mp3 filan sıkıştırıp pc yer açmak istemiştim ama hayalkırıklığına uğradım acaba bu konuda bana tavsiye edebileceğiniz bir program varmı yada ben nerde yanlış yapıyooom :(
siz üstatlarımdan yardım istiyorum...

cheesteer

Yeni üye
2 Eki 2008
2
0
ya bana bı pcdekı msn konusmalarını orenebilceim bi program lazım mümkünse mail olarak bana gonderıcek bı program.arkadaslr bu benım ıcın cok onemlı

snopy35

Yeni üye
26 Eki 2008
19
0
sa benim ricam TÜRKCE--ALMANCA VE ALMANCAYI--TURKCEYE CEVİREN Bİ PROGRAM NOLURR YARDIMM EDİNNN

hocam78

Adanmış Üye
10 Şub 2008
6,192
90
heran her ye
sa benim ricam TÜRKCE--ALMANCA VE ALMANCAYI--TURKCEYE CEVİREN Bİ PROGRAM NOLURR YARDIMM EDİNNN

Babylon 7.0.0.16 Full Versiyonu
Dünyadaki lider sözlük programlarından birisidir. Babylon size mükemmel çeviriler yapabilmeniz için en gelişmiş araç kitini sunar. Babylon ile epostalarınızı çevirebilirsiniz. Web sayfalarınızı, dökümanlarınızı, hazır mesajlarınızı ve çok daha fazlasını Babylon ile çevirebilirsiniz. İstediğiniz kelime veya cümlenin üstüne tıklayın ve açılan küçük pencerede Babylon'un çevirme sonuçlarına bir göz atın

RapidShare: Easy Filehosting

tcperfectboy

Yeni üye
2 Eyl 2008
7
0
arkdaşlar yeni kullanıcı olduğum için; rep nasıl verilir yeni konu nasıl açılır ve nasıl yeni konu eklenir bunlar hakkında bilgi verebilirmisiniz. Ben de elimdeki proğramlardan paylaşmak isterim. şimdiden teşekürler

12 Nis 2008
232
1
resim büyültme rrogramı arıyorum msnde pls.la kopyaladın kişinin resmi avatar gibi oluyo büyütmek için bi program varmı türkçe olursa daha iyi olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.