Program Şifre İstiyor Yardım

kafanur

Yeni üye
8 Mar 2016
20
0
Arkadaşlar bir eğitim seti var ve şifre istiyor bir türlü çözemedim. yardımcı olacak kimse var mı acaba .çok teşekkür ederim.

kafanur

Yeni üye
8 Mar 2016
20
0
s71200_win10_degisim.rar | Dosyaupload.com

yukarıdaki dosya arkadaşlar. daha önce allah razı olsun buradan dosyanın ilacını yapmışlardı. ama program güncelleme geldiği için eski ilaç çalışmıyor. ve bana çok çok gerekiyor bu program eğitimim için. inşallah yardımcı olacak birileri çıkacaktır diye düşünüyorum. şimdiden çok çok teşekkürler.

programın mantıgı su:

.mpvideo uzantılı video dosyaları var. bunları ancak şifrelenmiş bir exe ile açabiliyorsunuz. daha önceden eski exe'nin ilacı yapılmıştı ama windows 10 için çıkarılan yeni exe'ye aynı ilac uygulanmıyor.

All-In-One Protector | Mirage Computer Systems diye bir firmanın yazılımı ile şifreli mpvideo uzantılı videolar oluşturuluyor. bu şifrelemeyi yapan firma. ben araştırdım fakat ilacı hiç biyerde bulamadım bu videolar için.

ayrıca bazı kaynaklarda all in one protector database crack mmf diye de geçiyormuş arkadaşlar..

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.