Program Üzerinde Patch Uygulama Ve Yazı Düzenleme // Phemis

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anonuser23532

Kıdemli Üye
9 Ara 2017
2,602
12
Nasıl Yapıldığını çok merak ederdim.
Araştırdım Ve Buldum.
Sizlerlede Paylaşmak İstedim.

Örnek Bir Programımız Olsun :

FW4S8w.png

Programımızda Bir Adet Şifre Giriş Yeri Var Ve Bir Adet'de Label Var Üzerinde Coded By Phemis Yazıyor.
Şimdi Biz Hem Şifreyi Değiştireceğiz Hemde Yazıyı

Öncelikle DnSpy Programımızı Açalım Ve Uygulama Kodlarını Okuyalım.

kzl2LE.png

DnSpy Kodlarında Biraz Aşağı (Kod Fazlalığına Bağlı) İndiğimizde Göreceğiz ki Burda Label Text Form Text Falan Yazıyor.

HsVtfK.png

Değiştirmek İstediğimiz Yazı "Coded By Phemis" Yazısı Olduğundan Coded By Phemis Yazısını Seçelim Ve Sağ Tık Yapalım.
Çıkan Seçeneklerden "Edit Method" Seçelim ve kod düzenleme bölümüne gelelim.

CvZz7X.png

Ben "Coded By Phemis" Yerine "Edited By Phemis" Yazağım.

Daha Sonrasında Gelelim Şifreye

Soldan Bu Olay Hangi Buttonda Gerçekleşiyorsa Onu Seçelim Ve Kodlarına Bakalım.
(Benim Örnek Formumda Sadece Bir Tane Button Olduğundan Button1_Click Event'inde Gerçekleşiyor.)
Kodlara Girdikten Sonra Aynı İşlemi Şifre Yazısı İçin Yapalım.
Şifreyi Seçelim Ve Yazıyı Değiştirelim.
Ben Gösterme Amacı İle 1234 Olan Şifreyi 123 Olarak Değiştiriyorum.

Daha Sonra İşimizi Hallettikten Sonra Şu Mavi Daire İçerisine Aldığım "Kaydet" Simgesine Basarak Programı Kaydedelim.

9Fu5Df.png

Ve Programı Açtığımızda Sonuç Bu

P71NSG.png

İyi Forumlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

SP

Kıdemli Üye
29 Eki 2018
2,694
564
sağ tık yapınca ne edit method geliyor nede istediğim yazı var url: full scan fast scan falan yazıyor ama siyah bir şeyle yazılmış değiştiremiyorum
JZazvq.png

TheEaks

Yeni üye
17 Ocak 2019
13
0
Yararlı bir bilgi için teşekkürler

----------------------------------------------------
ne mutlu türküm diyene

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.