Çözüldü program yapmak istiyorum

buyrak

Üye
31 Tem 2016
100
1
Antalya
öncelikle sa arkadaşlar ben kod yazmak ve program yapmak istiyorum acikcasi coder olmak program yazmak ve program gelistiricisi olmak istiyorum yabanci dilim ingilizce ve orta seviye sayilir. Ben kod yazarak virus yapmak ve bu isi eglence yaninhobinolarak yapmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

sezgin1444

Kıdemli Üye
3 Şub 2012
3,061
4
f3nr1r@R00T
kod yazmadan önce şu yazıyı normal fontla yaz :) çok küçük yazmışsın.

Program yazmak istiyorum diyorsan çok gereksiz bir konu açtığını söylemeliyim forumda binlerce programlamaya başlangıç için yardım konusu var ve bunlara cevaben programlama dilleri bölümünde başlangıç ile ilgili konular var.

Programlama öğreneceksen Python ile başlamanı tavsiye ederim. Web tasarım-programlama için html,css,js,php,asp.net vs. öğrenebilirsin.(Python ilede web programlama yapılıyor.)

Eğer hobi amaçlı yapacağım çok basit birşey istiyorum diyorsan vb.net kullanabilirsin.

Dumledore

Yeni üye
21 Tem 2014
36
0
Program yazmak için Visual Basic ile başlamanı tavsiye ederim. Yeterince kolay bir dil aslında. Aynı zamanda C# ile de başlanabilir. C# da kaynak bulmak çok daha kolaydır Basic diline göre. Bunlardan farklı olarak Python ile de başlanabilir. Tercih senin.

Langeweile

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
834
0
C:\User\
C ile başla C' yi çözersen diğerlerini iyi kavrarsın.Sonra C++'a geç.C kullananlar C++ da kullanabilir diyenleri takma.Benzerler ama C++ daha kapsamlı.Sonra C# a geç, C# da arayüz tasarlayabilirsin.En son olarak hepsini kavrayınca assambly e geç, en sağlam virüsler bununla yazılır.

c yi öğrenmek için <==> [ame]http://m.youtube.com/watch?v=naWZ2xVuF30[/ame]

Son düzenleme:

buyrak

Üye
31 Tem 2016
100
1
Antalya
C ile başla C' yi çözersen diğerlerini iyi kavrarsın.Sonra C++'a geç.C kullananlar C++ da kullanabilir diyenleri takma.Benzerler ama C++ daha kapsamlı.Sonra C# a geç, C# da arayüz tasarlayabilirsin.En son olarak hepsini kavrayınca assambly e geç, en sağlam virüsler bununla yazılır.
Teşekkurler bende boyle okumustum diger konularda falan benimsemistim mantikli Teşekkürler açiklamaliriniz icin siz var oldukca forumumuz daha iyi gunler gorecektir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.