Program yapmak

yahyakilicaslan

Yeni üye
22 Mar 2018
17
0
Merhaba arkadaslar bir sorum olacak, bizim bi sistemimiz var diafon, ip tabanli, bu diafonlara bazi programlae vasitasi ile ipden ulaşıp bazi bilgileri segistirebiliyoruz, programlae visual # ta yapilmis kodlari bazi programlarla decomplie ettim, bu kodlara gore kendimiz ayrica bir program yapabilirmiyiz? mesela programda rastgele daire no verebiliyoruz ben bi program yapip listesini cekip cihazlarin ağdaki, blok ve daire nolarini degistimek istiyorum diger türlü 100 daire var ise hepaine tek tek girmem gerekecek. bunu bu sekilde yapabilirmiyiz? bana bu konuda fikir destek verecek birisi varmi acaba

Moderatör tarafında düzenlendi:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
merhaba arkadaslar bir sorum olacak, bizim bi sistemimiz var diafon, ip tabanli, bu diafonlara bazi programlae vasitasi ile ipden ulaşıp bazi bilgileri segistirebiliyoruz, programlae visual # ta yapilmis kodlari bazi programlarla decomplie ettim, bu kodlara gore kendimiz ayrica bir program yapabilirmiyiz? mesela programda rastgele daire no verebiliyoruz ben bi program yapip listesini cekip cihazlarin ağdaki, blok ve daire nolarini degistimek istiyorum diger türlü 100 daire var ise hepaine tek tek girmem gerekecek. bunu bu sekilde yapabilirmiyiz? bana bu konuda fikir destek verecek birisi varmi acaba

Kesinlikle yapabilirsin.. Ben de bizim ofisin parmak izi okuyucuları için bir şeyler yaptım yakın zamanda. Çok da kısa zaman alır..

Ama yazılımdan anlayan biri otursun başına.. Yoksa sürüncemede kalır, uğraştırır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.