Program yapmayı öğretirmisiniz bana ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Leaderrda

Uzman üye
5 Kas 2011
1,850
0
Bunu öğrenmek o kadar kolay değil visual basic öğrenmeye çalış internetten videolarını izle belki o videolar yardımcı olur

25 Haz 2012
179
0
Software City...
şimdi yanlış anlama ama bu dediğin aynı şuna benziyor ; daha ayakta durmayı bilmeden olimpiyatlara hazırlar mısınız beni gibi birşey bu :) tabi öncelikle istekli olacaksın ama zaman isteyen bir şey bu. İmkanın varsa kurslara yoksa kitap al bol bol oku onları çok faydası oluyor

cyberfighter35

Yeni üye
7 Tem 2012
10
0
Program yapmayı artık lBilişim bölümü 1.ci sınıfta öğretiyorlar ...arkadaşın gözü korkmasın Öneri => Visual dan başlar isen senin yararına olur.. bilisim1995 arkadaşımızda haksız değil ama doğru diyor herşey yerinde olması gerek

NeymaR*

Kıdemli Üye
29 Ocak 2012
2,209
0
' Forum'da Sürüsüyle Döküman , Videolar Bulunmakta. Ayrıca Vb6'dan Başlayıp c# Sürümlere Geçebilirsiniz . Visual Basic Windows 7 Sürümü İçin Kurma Yöntemı Visual Basic Bölümünde HAKOPS ' Komutanımız Anlatmıştı.. İyi Forumlar ..

lNeGeTiVel

Yeni üye
5 Tem 2012
8
0
Kardeşim once Programla Dillerini Ogren Bu ARada Visiaul Basic İn Bir Cok Eğğitim Videosu Yazısı Var Bak Bu aaRada Visiul Basic Portable Kullan Ben Win7 De Denemistim Bi Ara Oldu Sonrea PC XP Cevirdim : )

C0nNeCtiOn

Katılımcı Üye
4 Tem 2012
712
0
dostum visual basic ile ilgilen cok zor degil ogrenirsin en basitlerinden basla hesap makinesi mesela ben pro degilim sadece ..baslangici soyluyoom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.