program yazacak arkadaş varmı yardım

Hakan3435

Uzman üye
24 Nis 2013
1,049
0
Selamun Aleyküm arkadaşlar bana bir program lazım hiç bir yerde bulamadım sizden yardım isticem umarım yardım eden olur. istediğim program tor browserin aynısı ama ip nolar türkiyeden olcak ip noları ben vercem mümkünmü böyle bişey?

osman8

Uzman üye
23 Kas 2010
1,162
0
WebRoot
vaktini kaybetme derim aleykumselam ufak tarayıcıları vbden yapabilirsin ama tor browser gibi bir yazılımı yapmak mümkün degildir bence. yinede bir araştırmalısın

Hakan3435

Uzman üye
24 Nis 2013
1,049
0
ya tor browserle ayni mantikda caliscak yada easy hide ip gibi bunlar kullancagim yerde calisiyo ama adam yurt disi aypilere erisimi kapatti giris yok turkiye aypisi lazim o yuzden

MaskHacker

Uzman üye
14 Eki 2013
1,531
3
C:/
ya tor browserle ayni mantikda caliscak yada easy hide ip gibi bunlar kullancagim yerde calisiyo ama adam yurt disi aypilere erisimi kapatti giris yok turkiye aypisi lazim o yuzden

Aypi :puah

Ben deepweb konusunu araştırırken bu tor browserin şifrelemesinin çözülemediğini bu yüzden bazı ülkelerin ordularınında kullandığını duymuştum. Doğrumu yanlışmı bilemem. Ama burdan biri yapsa ve bu program yayılsa bi şekilde açık çıkar diye düşünüyorum.

maymaa2

Uzman üye
19 Tem 2013
1,532
0
Dostum Öyle Kafana Göre Belirleyemessin İp Yi ama şöyle bişey var googlede çalışan türk proxy bulursan onu tarayıcına yazar türk ip olarak ip ni değiştirirsin programa gerek yok :)

|SE|HiperActive

Katılımcı Üye
20 Nis 2013
687
0
UsingSystem;
Mümkün Olmayan Birşey Yoktur Böyle Birşey Yapabilmen İçin Kodlamada Altyapın İyi Olmasının Üstünde Mükemmel Olması Gerekir TTek Başına Bunu Yapamassın Yazılım Dİli İyi Olan Bir Grup Kurarssın Buda Baya Bir Vakit Alacaktır Bu Yüzden Kimse Uğraşmaz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.