Program?

k64

Katılımcı Üye
28 Nis 2012
923
0
glasgow
bu ozellik zaten senin bilgisayarinda vardir

eger win 7 kullaniyorsan
start>switch user>sol allta bir sembol vardir ona tikla karsina acilan kutuda 3 uncu ya da 4 uncu secenek

kolay gelsin

29 Tem 2013
60
0
Windows 7 Home Basic
1-Ekran Okuyucusu
2-Büyüteç
3-Yüksek karşıtlık
4-Ekran Klavyesi
5-Yapışkan Tuşlar
6-Filtre Tuşları

3. olmadığı kesin zaten. 4. ekran klavyesi. benim bahsettiğim bu değil.

Şimdi diyelimki photoshopta bi çalışmamı videoya kaydedicem. ctr+alt basıp farenin tekerini ilerletiyorum. Videoyu izleyen bunu nasıl anlıcak?? ekranda ben bastığım anda ctrl alt tuşları yan yana gözükemez mi?

29 Tem 2013
60
0
Mauseye Sarı Renk Ver Veya Ctrl Basınca Daıre Olusturmayı Etkınlestır.
Mouse a camtasia studio ile sarı ışık ekleniyo zaten ve bunun konumla ilgisi yok. Ctrl tuşu basınca daire oluşturmak nedir nasıl etkinleşir. Sadece ctrl yeterli değil zaten.

Zaten ben photoshopu örnek verdim. Oyunu vidoya aldığımda sağ yön tuşuna bastığımda gözüksün...2ye basınca gözüksün.

Dark-Man

Kıdemli Üye
5 Ocak 2013
4,432
9
I Don't Know
Mouse a camtasia studio ile sarı ışık ekleniyo zaten ve bunun konumla ilgisi yok. Ctrl tuşu basınca daire oluşturmak nedir nasıl etkinleşir. Sadece ctrl yeterli değil zaten.

Zaten ben photoshopu örnek verdim. Oyunu vidoya aldığımda sağ yön tuşuna bastığımda gözüksün...2ye basınca gözüksün.

Cam Tasia'da Sağ Ve Sol Click Var Diye Biliyorum.Bandi Camda İyi Güzel Özellikleri Var.

29 Tem 2013
60
0
Sağ click sol click :( Ya benim sorunum mause ile değil tuşlarla :RpS_crying:
Şöyle bişey istiyorum ya resim hazırladım kaç dakika uğraşıp :RpS_crying:
tqu9.jpg

Ekranın müsait bi yerinde bastığım tuşlar gözüksün istiyorum.. Basmayı bırakınca kaybolsunlar.. Sonra başka bi tuşa basayım o gözüksün..

Dark-Man

Kıdemli Üye
5 Ocak 2013
4,432
9
I Don't Know
Sağ click sol click :( Ya benim sorunum mause ile değil tuşlarla :RpS_crying:
Şöyle bişey istiyorum ya resim hazırladım kaç dakika uğraşıp :RpS_crying:
tqu9.jpg

Ekranın müsait bi yerinde bastığım tuşlar gözüksün istiyorum.. Basmayı bırakınca kaybolsunlar.. Sonra başka bi tuşa basayım o gözüksün..

Video'yu Editleyebilirsin Editlerkende O Tuslara Basıtıgın Zaman Icınde O Resımlerın Belırmesını Saglayabılırsın.

abrahamcan

Üye
29 Kas 2009
135
0
En kolayı editlemek herhangi bi programı var mı bilmiyorum istediğin gibi ama sandığın kadar zor değil editlemek. Ne yapıcaksın çektiğin videoyu bidaha izliceksin zaten az çok bilirsin konuştuğun yerleri önceden oluşturduğun şeyleri kopyalıcaksın o dkya.

Resim olarak hazırlayıp Camtasia'da library ye koyman daha kolay olur o dk'ya geldinmi hemen taşırsın fade in fade out mu yapcan yaparsın olur biter. Sanırım youtube da gördün bunuda photoshop derslerinde :) herkes bu şekilde yapıyor bildiğim program yok.

Veya sesli bi ders yapabilirsin. Evet arkadaşlar şuan ctrl ve alt'a basıyorum :) Onda da AudaCity programını indir hem arkadaki gürültüyü alır yok eder hem de seste istediğin oynamayı yapabilirsin desibal ayarları falan gerçi camtasia'da da oluyor o.

29 Tem 2013
60
0
Bi yerde görmedim. Kendi hayalim ;) Ben photoshop anlatımını örnek gösterdim. Başka bişeyi videoya alıcam ben.Sesimi asla internette yayınlamam :RpS_sad:O programlarıda kullanmayı beceremedim :( Zaten benim şu an kaydetmek istediğim şeyde sesli anlatıma gerek yok, eğitim videosu filan değil, tanıtım videosu gibi...süpriz söylemiyeyim:RpS_laugh:

Neyse video editlemekle uğraşırım artık. Ama biri böyle bi program yazsa iyi olur ya :RpS_sad:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.